МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА
ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

Список керівників підприємств електроенергетичної, нафтової, газової, нафтопереробної промисловості та атомно-промислового комплексу Міненерговугілля України станом на 01.10.2019 р.

 

 

С П И С О К

 

керівників  підприємств  електроенергетичної, нафтової, газової, нафтопереробної промисловості
та атомно-промислового комплексу Міненерговугілля  України  станом  на 01.10.2019

 

 

№ п/п

Назва підприємства

Посада

ПІБ  керівника

Електроенергетичний комплекс

1.

Державний проектно-вишукувальний та науково-дослідний інститут «Укренергомережпроект»

в.о. директора

Роговий
Максим Іванович

2.

«Львівське конструкторське бюро»

т.в.о. директора

Мельник
Лідія Романівна

3.

Об‘єднання енергетичних підприємств «Галузевий резервно-інвестиційний фонд  розвитку енергетики»  (ОЕП «ГРІФРЕ »)

в.о. виконавчого директора

Первак
Олег Миколайович

4.

Донбаське підприємство з пуску, налагодження, удосконалення технології та експлуатації електростанцій і мереж (ДонОРГРЕС)

в.о. директора

Глотов
Вячеслав Олександрович

5.

ДП «Науково-дослідний інститут високих напруг»

в.о директора

Богдан
Сергій Леонідович

6.

ДП «Харківський науково-дослідний інститут комплексної автоматизації»

в.о. директора

Татаренко
Денис Анатолійович

7.

ДП «Спеціалізований центр підготовки  кадрів»

директор

Пилипенко
Ольга Олександрівна

8.

Науково-дослідний, проектний і впроваджуваль-ний центр орга-нізації праці в енергетиці та енергобудівництві «Укренергопраця»

директор

Купрієнко
Василь Михайлович

9.

ДП «Укренергокомплект »

в.о. директора

Мороз
Валерій Васильович

10.

ДП «Лабораторія великомасштабних гідравлічних і геотехнічних досліджень»

в.о директора

Смоляков
Руслан Володимирович

11.

ДП «Управління відомчої воєнізованої охорони»

в.о. генерального директора

Моренець
Ігор Володимирович

12.

ДП «Регіональні електричні  мережі»

в.о. генерального директора

Білоус
Сергій Миколайович

13.

ДП «Зовнішньо економічної діяльності «Укрінтеренерго» (ДПЗД «Укрінтеренерго»)

директор

Андрієнко
Василь Миколайович

Підприємства ядерної енергетики та атомно-промислового комплексу

14.

ДП НАЕК  «Енергоатом»

президент

Недашковський
Юрій Олександрович

15.

Державний концерн «Ядерне паливо»

генеральний директор

Дробот
Сергій Анатолійович

16.

Український науково-дослідний та проектно-розвідувальний інститут промислової  технології (УкрНДПРІ промтехнології)

т.в.о. директора

Філіппов
Дмитро Володимирович

17.

ДП  «Смоли»

директор

Євсєєв
Олександр Вікторович

18.

ДП «Східний гірничо-збагачувальний комбінат»

генеральний директор

Сорокін
Олександр Геннадійович

19.

Державне підприємство «Київський  інститут інженерних вишукувань і досліджень «Енергопроект»

в.о.директора

Тарновський
Володимир Олександрович

20.

ДП «Державний  науково-інженерний центр систем контролю та аварійного реагування» (ДНІЦ  СКАР )

директор

Васильченко
Віктор Миколайович

21.

Державне науково-виробниче підприємство  «Цирконій»

в.о.генерального директора

Самошост
Ігор Іванович

22.

ДП «Кримський науково-інженерний центр»

директор

Голуб
Валерій Павлович

23.

ДП «Чорнобильпроменергобуд»

директор

Ільницький
Василь Федорович

24.

ДП  «Бар‘єр»

т.в.о директора

Хлівний
Ігор Станіславович

25.

ДП «Сенсоркомплект»

директор

Васильєв
Валерій Матвійович

26.

ДП «38-й відділ інженерно-технічних частии»

генеральний директор

Грицюк
Віктор Васильович

Підприємства нафтогазового комплексу

27.

Українське об‘єднання по переробці нафти «Укрнафтохімпереробка»

в.о. генерального директора

Януш
Олександр Сергійович

28.

ДП «Штаб воєнізованих газорятувальних частин»

в.о. начальника

Максимов
Віктор Іванович

29.

ДП «Український науково-дослідний інститут  нафтопереробної промисловості  «МАСМА»

в.о. директора

Загребельний
Іван Миколайович

30.

Львівський державний інститут по проектуванню нафтопереробних та нафтохімічних підприємств «ЛьвівДІПРОнафтохім»

в.о. директора

Остапчук
Наталія Василівна

31.

ДП «УКРЕНЕРГОІНВЕСТ»



32.

ДП  «Підприємство із забезпечення нафтопродуктами»

т.в.о. директора

Ковалевський
Ярослав Іванович

33.

ДП «Дашавський завод композиційних матеріалів»

директор

Цап
Василь Антонович

34.

ДП «Орган з сертифікації нафтопродуктів та систем якості «МАСМА-СЕПРО»

директор

Ткаченко
Руслан Леонідович

35.

ДП «Спеціалізоване управління з ремонту засобів автоматизації і систем управління «Орггазремавтоматика»

в.о. начальника

Берестов
Олег Костянтинович

36.

Державне науково-виробниче підприємство  фірма «ПолімерСервісМаш»

т.в.о. директора

Прохира
Володимир Іванович

37.

ДП «Полтавське управління геофізичних робіт»

т.в.о. директора

Саєнко
Валентина Василівна

38.

ДП «Укртранснафтопродукт»

т.в.о. генерального директора

Ліпара
Оле
г Юрійович

39.

ДП «Кременецьке управління з постачання та реалізації газу»

директор

Гуславський
Андрій Андрійович

40.

ДП «Українські газорозподільні мережі»

т.в.о. директора

Черкашин
Сергій Віталійович

41.

ВАТ «Нафтовик»

голова правління

Гончарук
Валентин Андрійович

42.

Виробниче підприємство «Західукрзакордоннафтогазбуд

в.о. директора

Фотуйма
Тарас Ярославович

43.

ПАТ «Магістральні газопроводи України»

в.о. голови правління

Лісніченко Олександр Петрович

44.

Науково-дослідний інститут нафтопереробної та нафтохімічної промисловості «Масма»

директор

Картавцев
Олег Миколайович

 

Окремі акціонерні компанії, контрольний пакет акцій яких належить державі

 

45.

Приватне акціонерне товариство «Укргідроенерго»

генеральний директор

Сирота
Ігор Григорович


 

версія для друку