МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА
ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

Службі людських ресурсів Запорізької АЕС - 20 років

18.07.2016 | 16:41

 

 

Рівно 20 років тому на Запорізькій АЕС, вперше в галузі, була створена структура, що формує, підтримує і зберігає професійні досягнення колективу, всім відома зараз як служба людських ресурсів (СЛР). Її завданням стало збереження трудового колективу, а також поліпшення взаємодії між підприємствами атомної енергетики в проведенні єдиної кадрової політики.

Виробництво електричної енергії, як і практично будь-яке інше, не може обійтися без людської праці. Тому робота з персоналом - це важлива частина розвитку підприємства.

Сьогодні служба людських ресурсів продовжує реалізовувати кадрову політику атомної станції, в основі якої - створення ефективної системи управління кадрами і соціальними процесами. Вона сприяє створенню сприятливого соціально-психологічного клімату на виробництві.

Пріоритетними напрямками діяльності є управління персоналом, програми соціального розвитку та єдина інформаційна політика Запорізької АЕС, організація і здійснення робіт з технічного обслуговування і ремонту об'єктів СЛР, забезпечення необхідних умов проживання в гуртожитках та готелях.

За кадровою лінією реалізується багато напрямків роботи з персоналом: комплектування кадрами, формування кадрового резерву, мотивація праці та адаптація молоді на виробництві. Все більше уваги приділяється питанням збереження досвіду, знань і наступності трудових поколінь.

Співробітники служби людських ресурсів вирішують цілий ряд соціальних питань не тільки працівників станції та членів їх сімей, а часто також жителів Енергодара і регіону.

«Система соціальних гарантій працівників і пенсіонерів Запорізької АЕС сформована. Але, тим не менш, колектив СЛР готовий розглядати і аналізувати будь-які пропозиції щодо її вдосконалення і розвитку відповідно до сьогоднішніх реалій, - зазначив заступник генерального директора з кадрів та соціального розвитку - директор служби людських ресурсів Олександр Кривцов, - Соціальна політика та інвестиції в людину - довгостроковий фактор конкурентоспроможності Запорізької АЕС та ДП «НАЕК «Енергоатом», запорука стабільної і надійної роботи підрозділів та Компанії в цілому».

 

 

Довідка: Радіаційний фон в районі розміщення Запорізької атомної електростанції відповідає природним значенням і на 18 липня становить 8 - 12 мкР/год. Надходження радіоактивних речовин у навколишнє середовище не перевищує встановлених допустимих значень.

Запорізька АЕС - найбільший енергетичний об'єкт в Україні та Європі з встановленою потужністю 6000 МВт. Перший енергоблок був введений в експлуатацію в 1984 році, другий - в 1985 р., третій - в 1986 р., четвертий - в 1987 р., п'ятий - в 1989 р., шостий - у 1995 році. Починаючи з 1984 року, внесок Запорізької АЕС в енергетику країни зріс з 2 до 22%.

 

версія для друку