МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ

Енергоатом провів переговори з іспанською компанією IDOM

11.07.2016 | 14:53

Іспанський досвід у інфраструктурних, аерокосмічних та енергетичних проектах презентувала компанія IDOM на зустрічі з керівництвом НАЕК «Енергоатом» минулого тижня.

Особливу увагу було приділено реалізованим проектам компанії у ядерно-енергетичній галузі, а саме: проводження стрес-тестів на всіх іспанських АЕС, будівництво сховищ відпрацьованого ядерного палива, впровадження системи фільтруючого вентингу з герметичного об’єму енергоблоку, моделювання важких аварій тощо.

В свою чергу представники НАЕК «Енергоатом» представили іспанським колегам інформацію щодо стану реалізації КЗППБ, плану будівництва ЦСВЯП та переліку інвестиційних проектів.

В ході зустрічі сторони домовилися налагодити співпрацю стосовно пошуку перспективних напрямів для співробітництва та можливого залучення досвіду IDOM Ingenieria в рамках реалізації майбутніх проектів у НАЕК «Енергоатом».

 

Довідка. IDOM Ingenieria є однією з ведучих інжинірингових компаній Іспанії, яка спеціалізується на виконанні важливих робіт в ядерній галузі. В штаті компанії, яка реалізовувала проекти у 123 країнах та має  представництва у 39 країнах  світу налічується понад 2700 фахівців, річний оборот компанії складає більш як €300 млн.

версія для друку