МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ

Бельгійська компанія Tractebel Engineering та Енергоатом обмінялись досвідом з продовження експлуатації енергоблоків АЕС

22.06.2016 | 14:40

 

 

Представники бельгійської інжинірингової компанії Tractebel Engineering та фахівці НАЕК «Енергоатом» обмінялись досвідом інженерно-технічного супроводу проектів продовження експлуатації енергоблоків АЕС. Семінар за темою «Інженерно-технічний супровід продовження експлуатації енергоблоків АЕС у понадпроектний термін» за участі бельгійських та українських експертів відбувся 16 червня у Києві у приміщенні Енергоатома. (Семінар було організовано в рамках реалізації положень протоколу про наміри співробітництва між НАЕК «Енергоатом» та бельгійською інжиніринговою компанією Tractebel Engineering).

Від Енергоатома у семінарі брали участь представники дирекції з міжнародного співробітництва, виконавчої дирекції з виробництва, ВП «Атомремонтсервіс», Запорізької АЕС, Южно-Української АЕС та Хмельницької АЕС.

Українські фахівці презентували бельгійським колегам досвід Компанії у впровадженні інженерних проектів високої складності в рамках реалізації Комплексної зведеної програми підвищення безпеки експлуатації енергоблоків українських АЕС та проектів продовження термінів експлуатації енергоблоків атомних електростанцій.

В свою чергу, експерти Tractebel Engineering презентували власний досвід в країнах ЄС інженерно-технічного супроводу проектів продовження експлуатації енергоблоків АЕС. Презентація бельгійської сторони охоплювала досвід реалізації проектів продовження терміну експлуатації енергоблоків АЕС в Бельгії. Українським атомникам була надана інформація стосовно впровадження системи примусового скидання тиску захисної оболонки енергоблоків АЕС, застосування програмних кодів та програми управління старінням основного обладнання енергоблоків АЕС.

Нагадаємо, що 28 жовтня 2015 року в офісі представництва НАЕК «Енергоатом» в Брюсселі (Королівство Бельгія) відбулося підписання Протоколу про наміри співробітництва між НАЕК «Енергоатом» та бельгійською інжиніринговою компанією Tractebel Engineering. Зокрема, сторони домовилися провести серію двосторонніх технічних семінарів з метою обміну досвідом сучасної інженерно-технічної підтримки експлуатації та модернізації енергоблоків АЕС.

Довідка. Tractebel Engineering є міжнародною інженерно-консалтинговою компанією з більш ніж 125-річним досвідом у галузі енергетики, водопостачання та інфраструктурних проектів. Послуги компанії охоплюють весь життєвий цикл цих проектів, від техніко-економічного обґрунтування до виведення з експлуатації. Tractebel Engineering входить до складу групи компаній ENGIE Energy Services - європейського лідера з надання інжинірингових послуг в галузі енергетики. Компанія має офіси більш ніж в 30 країнах світу.

 

версія для друку