МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ

Южно-Український енергокомплекс відвідали гості з Польщі

13.06.2016 | 16:12

 

 

10 червня  Южно-Український енергетичний комплекс відвідали представники польського міста Радомско. Його громада з 2004 року  підтримує побратимські стосунки з близьким сусідом ВП ЮУАЕС – містом Вознесенськ. Обмін візитами між мешканцями  двох населених пунктів став уже традиційним.

 

До програми нинішнього візиту делегації з Радомско було внесено відвідини Южно-Українського енергокомплесу. Такий крок було вжито для розкриття перед зарубіжними гостями потенціалу регіону в цілому.

 

За словами гостей, побачене на власні очі переконало їх у безпечності об’єктів енергетичного комплексу на Південному Бузі. «Я під враженням від АЕС, - сказав по завершенні екскурсії мер польського міста Ярослав Ференц. - У Польщі немає атомних електростанцій. Планували  будувати, та люди не погодилися. Сьогодні я не побачив такої великої небезпеки, щоб її боятися. Вважаю, що за атомною енергетикою майбутнє. Вона має розвиватися».

 

 

 

 

Інформація про ВП ЮУАЕС

Южно-Український енергетичний комплекс розташований  на півдні України в Миколаївській області. До його складу входять Южно-Українська атомна станція (три атомні енергоблоки сумарною потужністю 3000 МВт), Олександрівська гідростанція на річці Південний Буг (2 гідроагрегати, сумарна потужність 11,5 МВт) і високоманеврена Ташлицька гідроакумулююча станція (в експлуатацію введено першу чергу: 2 гідроагрегати сумарною потужністю в генераторному режимі 302 МВт, у стадії будівництва друга черга – гідроагрегат №3). Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 21 листопада 2007 року «Про затвердження проекту завершення будівництва Ташлицької ГАЕС» визначено введення в експлуатацію шести гідроагрегатів ТГАЕС загальною потужністю 900 МВт.

У 1996 році як відокремлений підрозділ підприємство увійшло до складу ДП НАЕК «Енергоатом». За обсягами виробництва Южно-Український енергокомплекс забезпечує потреби в електричній енергії регіону з більш як п’ятимільйонним населенням. За роки існування підприємством вироблено понад 520 млрд кВт·год. електричної енергії.

 

Відділ роботи з громадськістю та ЗМІ.

 

Контакти

Галина Медвінська,

(05136)2-86-69

g_medvinskaya@sunpp.atom.gov.ua

 

 

 

версія для друку