МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ

Плановий ремонт енергоблока №3 ЮУАЕС завершено на 2 доби раніше встановленого терміну

13.06.2016 | 11:52

 

 

10 червня по закінченні планово-попереджувального ремонту в роботу включено третій енергоблок Южно-Української АЕС. Завдяки злагодженим зусиллям і професіоналізму персоналу ЮУАЕС і підрядних організацій, ремонт блока №3 завершено на 2 доби раніше встановленого терміну.

 

Ремонтна кампанія на третьому «мільйоннику» ЮУАЕС була складною. Крім безпосередньо планових ремонтних робіт, у її перебігу було реалізовано цілу низку заходів, спрямованих на продовження терміну експлуатації блока, диверсифікацію  поставок ядерного палива та ін.    «Багато було питань і технічного, і організаційного плану, - підкреслює генеральний директор ВП ЮУАЕС Володимир Лісніченко. - Складнощів додав арешт рахунків компанії «Енергоатом». Проте, ми гідно вийшли з ситуації та навіть змогли завершити ремонт раніше встановленого терміну». На оперативному селекторі АЕС керівник енергокомплексу подякував персоналу підприємства та підрядних організацій за добросовісну працю і висловив надію, що наступний планово-попереджувальний ремонт блока №1 також буде виконано якісно та у відведені терміни.

 

 

Інформація про ВП ЮУАЕС

ЮУАЕС – основа Южно-Українського енергетичного комплексу, розташованого на півдні України в Миколаївській області. Він забезпечує потреби в електричній енергії регіону з більш як п’ятимільйонним населенням. До складу енергокомплексу входять: Южно-Українська АЕС (3 атомні енергоблоки сумарною потужністю 3000 МВт), Олександрівська ГЕС на річці Південний Буг (2 гідроагрегати, сумарна потужність 11,5 МВт) і Ташлицька ГАЕС (в експлуатацію введено першу чергу: 2 гідроагрегати сумарною потужністю в генераторному режимі 302 МВт, у стадії будівництва друга черга – гідроагрегат №3).

У 1996 році як відокремлений підрозділ підприємство увійшло до складу ДП НАЕК «Енергоатом». За роки існування ВП ЮУАЕС вироблено понад 520 млрд кВт·год. електричної енергії.

 

Відділ роботи з громадськістю та ЗМІ.

 

Контакти

Галина Медвінська,

(05136)2-86-69

g_medvinskaya@sunpp.atom.gov.ua

 

версія для друку