МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ

На ЮУАЕС відбулася виїзна нарада НАЕК "Енергоатом" з капітального будівництва

30.05.2016 | 11:14

 

 

26-27 травня на майданчику Южно-Української АЕС пройшла виїзна нарада за участі представників дирекції та відокремлених підрозділів ДП «НАЕК «Енергоатом», присвячена підсумкам роботи з капітального будівництва в 1 кварталі 2016 року.

            У 2016 році в компанії змінено формат таких щоквартальних нарад. Директор з інвестицій і перспективного розвитку Енергоатома Тетяна Амосова зазначила: «Тепер зустрічі розпочинаються доповіддю дирекції компанії. Ми повідомляємо, які питання вдалося вирішити за минулий період, підбиваємо підсумки фінансування, аналізуємо просування наших проектів у Кабінеті Міністрів, профільному міністерстві та інших відомствах. А вже після цього вислуховуємо представників відокремлених підрозділів, визначаємо проблемні питання, терміни та відповідальних за їх вирішення». Такий підхід, за словами Тетяни Амосової, приносить позитивні результати: з 18 пунктів протоколу попередньої наради 15 виконано в повному обсязі, ще 3 перебувають у стадії реалізації.

              На зустрічі 26-27 травня було представлено аналіз фінансування та освоєння  капітальних внесків, а також введення основних фондів у 2016 році, розглянуто реалізацію основних проектів, підбито підсумки діяльності відокремлених підрозділів у частині капбудівництва. Окрему увагу було приділено питанню будівництва та фінансування заходів з впровадження комплексів переробки РАВ на вітчизняних АЕС. Обговорювалися інвестиційні програми Енергоатома в сферах виробництва електроенергії на 2016 рік, централізованого водо- та теплопостачання, а також водовідведення, інвестпрограми каскаду ГЕС-ГАЕС Южно-Українського енергокомплексу та ін. Визначено новий перелік проблемних питань, призначено відповідальних за їх виконання.

            «У цілому я вважаю, що оцінка капітального будівництва в компанії задовільна, - сказав у підсумковому інтерв'ю відомчим ЗМІ віце-президент ДП «НАЕК «Енергоатом» Айдин Айсін. - Прийнято рішення виконати аналіз, щоб не розпилятися, не збільшувати перелік недобудов, а ввести в дію максимальну кількість об'єктів незавершеного будівництва. І ми ці завдання виконуватимемо». І додав: «Часи бувають різні. Бувають гірші, бувають кращі. Та враховуючи самовіддану роботу 34-тисячного колективу компанії, вважаю, що ми здатні вирішувати будь-які завдання».

 

Інформація про ВП ЮУАЕС

Южно-Український енергетичний комплекс розташований  на півдні України в Миколаївській області. До його складу входять Южно-Українська атомна станція (три атомні енергоблоки сумарною потужністю 3000 МВт), Олександрівська гідростанція на річці Південний Буг (2 гідроагрегати, сумарна потужність 11,5 МВт) і високоманеврена Ташлицька гідроакумулююча станціяексплуатацію введено першу чергу: 2 гідроагрегати сумарною потужністю в генераторному режимі 302 МВт, у стадії будівництва друга чергагідроагрегат №3). Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 21 листопада 2007 року «Про затвердження проекту завершення будівництва Ташлицької ГАЕС» визначено введення в експлуатацію шести гідроагрегатів ТГАЕС загальною потужністю 900 МВт.

У 1996 році як відокремлений підрозділ підприємство увійшло до складу ДП НАЕК «Енергоатом». За обсягами виробництва Южно-Український енергокомплекс забезпечує потреби в електричній енергії регіону з більш як п’ятимільйонним населенням. За роки існування підприємством вироблено понад 520 млрд кВт·год. електричної енергії.

 

Відділ роботи з громадськістю та ЗМІ.

 

Контакти

Галина Медвінська,

(05136)2-86-69

g_medvinskaya@sunpp.atom.gov.ua

 

версія для друку