МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ

Команда Енергоатома #EnergoatomRun взяла участь у Київському півмарафоні

18.04.2016 | 16:01

 

 

17 квітня пройшов шостий Київський міжнародний півмарафон Nova Poshta Kyiv Half Marathon 2016. Цьогоріч у ньому взяло участь близько 10 000 учасників. У програмі заходу відбулося 5 забігів різної дистанції для дорослих: від 2 до 21 км, а також спеціальні забіги для дітей.

Півмарафон «Нової пошти» став першим забігом працівників Енергоатома у якості офіційної команди. Команда #EnergoatomRun змагалась на трьох дистанціях: півмарафон (21 км), 10 та 5 км. Усього від Енергоатома бігли чотири особи.

Заступник директора з продовження експлуатації з модернізації Сергій Тараканов та начальник відділу АСУ ТП та радіаційного контролю Тарас Ткач успішно завершили півмарафонську дистанцію на 21 км з результатами 2:21:00 та 2:25:02 відповідно. Загалом у півмарафоні взяло участь майже 2000 бігунів.

У забігу на 10 км із результатом 0:49:13 успішно фінішував Ігор Іванов, інженер групи планування та обліку техніко-економічних показників. Дистанцію у 5 км із результатом 0:27:19 подолав начальник відділу планування капітальних інвестицій та звітності Максим Гепнер.

Після забігу Тарас Ткач подякував усім, хто долучився до організації командного забігу Енергоатома: «Дякую дуже усім, хто зробив перший командний забіг команди #EnergoatomRun можливим: Сергію Тараканову за ідею, назву та загальну організацію, Олегові Поліщуку (директор Центру із запобігання та протидії корупції) за підтримку ідеї, Ілоні Заєць (директор Центру зовнішніх інформаційних комунікацій) за всебічну підтримку та класну організацію, Олегові Вовчуку (начальник відділу роботи зі ЗМІ) за медійну підтримку і підбадьорення на дистанції, Наталії Лашевич (спеціаліст відділу інформаційно-іміджевих проектів) за кураторство над нами та взаємодію з організаторами заходу. Окрема подяка Максу Ляшенко (провідний спеціаліст відділу інформаційно-іміджевих проектів) за круті логотипи! Молодці всі, хто долучився до команди! Впевнений, всі наші кращі старти ще попереду!».

В свою чергу, Сергій Тараканов також подякував компанії Run Ukraine за прекрасну організацію забігу та, зокрема, менеджеру по роботі з корпоративними учасниками Антону Борисенко за конструктивний підхід до справи. «Такі компанії та люди – це майбутнє нашої країни», - відзначив учасник #EnergoatomRun.

Цього року шостий числом Київський міжнародний напівмарафон має стати наймасовішою біговою подією року в Україні – в заході взяли участь близько 10 тисяч учасників. До нього долучилися не лише кияни, а й команди з Одеси, Дніпропетровська, Харкова та більше півтисячі іноземців з 42 країн. До програми напівмарафону також увійшли дитячі забіги на 100, 500 і 1000 метрів, естафета 3х5 км + 1х1, 975 км, заїзди ролерів на дистанції 21,0975 км і 5 км. Загальний призовий фонд Nova Posta Kyiv Half Marathon цього року склав 104 тисяч гривень.

Захід проходив у тісній співпраці із різноманітними благодійними організаціями із метою привернути увагу до різноманітних проблем суспільства. У рамках Київського напівмарафону відбулися відразу два благодійні проекти: забіг на 2 км "#Нетерплячки" і благодійний марафон. На кошти від благодійного забігу буде придбано анатомічний реаніматор для перинатального центру Київського міського пологового будинку №7.

Вітаємо наших бігунів!

Фото: https://goo.gl/PS3JLq

 

 

версія для друку