МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ

20 квітня розпочнеться Міжнародна конференція "Атомна енергетика: 30 років після Чорнобиля"

18.04.2016 | 15:18

 

20 квітня 2016 року о 9:00 у Києві в готелі Прем’єр палас (вул.Госпітальна, 4) розпочнеться одноденна Міжнародна конференція «Атомна енергетика: 30 років після Чорнобиля». Організаторами заходу виступають НАЕК «Енергоатом» та Асоціація «Український ядерний форум».

Мета заходу – розповісти про стан справ на майданчику Чорнобильської АЕС, розвиток ядерної енергетики в Україні та наслідки Чорнобильської аварії для довкілля, інформаційної сфери та контролю за ядерною та радіаційною безпекою в Україні та світі. На конференції виступатимуть президент ДП «НАЕК «Енергоатом», президент Асоціації «УЯФ» Юрій Недашковський, представники Міністерства енергетики та вугільної промисловості і Держатомрегулювання України. До участі у конференції запрошені представники ВАО АЕС, ДСП ЧАЕС, компанії Westinghouse, відокремлених підрозділів НАЕК «Енергоатом», центральних та місцевих органів влади та громадських організацій.

У рамках заходу обговорюватиметься вплив Чорнобильської аварії на становлення державного регулювання ядерної та радіаційної безпеки в Україні, поточний стан справ та перспективи ЧАЕС, медичні наслідки аварії тощо.

Чималу увагу приділять і питанням розвитку атомної енергетики, підвищенню безпеки українських АЕС, а також історії створення ВАО АЕС та Аварійно-технічного центру Енергоатома як реагування на виклики аварії на ЧАЕС, поводженню з радіоактивними відходами. На конференції також розглянуть аспект інформування населення, зокрема, ВЕГО «МАМА-86» презентуватиме дослідження щодо ситуації у сфері поінформованості населення з питань ядерної та радіаційної безпеки.

До уваги ЗМІ! О 14.00 відбудеться прес-конференція президента Енергоатома Юрія Недашковського.

Із питань акредитації представників ЗМІ просимо звертатися до прес-центру НАЕК «Енергоатом»: тел. (044) 277-78-89 або pr@atom.gov.ua

Програма конференції: http://goo.gl/n7GmJj

 

версія для друку