МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА
ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

На Южно-Українській АЕС пройде протиаварійне тренування

25.03.2016 | 09:26

 

 

6 квітня 2016 року, відповідно до графіка проведення протиаварійних тренувань аварійних груп та бригад на 2016 рік, на Южно-Українській АЕС буде проведено загальностанційне протиаварійне тренування з ліквідації УМОВНОЇ аварії.  

 

Відповідно до програми навчань, буде змодельовано УМОВНУ промислову аварію з частковим ушкодженням активної зони реакторної установки енергоблока №3, яка супроводжуватиметься повним знеструмленням АЕС.

 

Під час тренування буде виконано перевірку готовності та відпрацювання дій керівного складу, оперативного персоналу, групи інженерної підтримки, персоналу аварійних груп, бригад атомної станції та підрозділів Державної пожежно-рятувальної частини до реагування в разі виникнення аварій чи надзвичайних ситуацій, організації робіт з їх локалізації, а також ліквідації їх наслідків. Під час УМОВНОЇ аварії, зокрема, будуть відпрацьовані практичні дії з розвороту та установки насосно-рукавних станцій на джерело води.

 

 

Інформація про ВП ЮУАЕС

 

Южно-Український енергетичний комплекс розташований  на півдні України в Миколаївської області. До його складу входять Южно-Українська атомна станція (три атомні енергоблоки сумарною потужністю 3000 МВт), Олександрівська гідростанція на річці Південний Буг (2 гідроагрегати, сумарна встановлена потужність 11,5 МВт) і високоманеврена Ташлицька гідроакумулююча станціяексплуатацію введено першу чергу: 2 гідроагрегати сумарною потужністю в генераторному режимі 302 МВт, у стадії будівництва друга чергагідроагрегат №3). Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 21 листопада 2007 року «Про затвердження проекту завершення будівництва Ташлицької ГАЕС» визначено введення в експлуатацію шести гідроагрегатів ТГАЕС загальною потужністю 900 МВт.

 

У 1996 році як відокремлений підрозділ підприємство увійшло до складу ДП НАЕК «Енергоатом». За обсягами виробництва Южно-Український енергокомплекс забезпечує потреби в електричній енергії регіону з більш як п’ятимільйонним населенням. За роки існування підприємством вироблено понад 520 млрд. кВт·год. електричної енергії.

 

Відділ роботи з громадськістю та ЗМІ

 

версія для друку