МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ

Продовжено роботу групи з вивчення причин тимчасового збою в роботі систем енергопостачальних компаній, що мали місце 23 грудня 2015 року

20.01.2016 | 13:00

 

 

Сьогодні, 20 січня 2016 року відбулося чергове засіданні робочої групи зі з’ясування причин несанкціонованого доступу до систем керування технологічним та телекомунікаційним обладнанням на об’єктах електроенергетичної галузі.

Робота групи спрямована на вивчення ситуації щодо тимчасових порушень в енергопостачанні «Прикарпаттяобленерго», «Київобленерго» та «Чернівціобленерго», що мали місце 23 грудня 2015 року.

На засіданні проведено аналіз наявної інформації щодо розвитку подій 23.12.2015 та визначено завдання для обленерго щодо необхідності збору додаткових даних для подальшого опрацювання.

За наслідками засідання групи прийнято рішення про продовження строків її роботи для більш повного та всебічного з’ясування причин та наслідків виникнення ситуації, а також розробку плану заходів для посилення інформаційно-технічного захисту систем енергопостачання в майбутньому.

 

Нагадаємо, що 23 грудня 2015 року зафіксовано тимчасовий збій в роботі обладнання «Прикарпаттяобленерго», «Київобленерго» та «Чернівціобленерго». З метою з’ясування обставин такого збою та попередження наступних порушень роботи систем енергопостачання Міненерговугілля створено робочу групу. До складу робочої групи окрім представників Міністерства енергетики та вугільної промисловості також входять представники ДП «НЕК Укренерго», зокрема Головного інформаційно-обчислювального центру (ГІОЦ) та енергопостачальних компаній.

 

версія для друку