МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА
ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

Уряд затвердив Порядок використання коштів, передбачених у Державному бюджеті України для погашення заборгованості із заробітної плати шахтарям за 2015 рік

13.01.2016 | 16:21

 

 

Постанову «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті  на поповнення обігових коштів або збільшення статутних фондів вугледобувних підприємств для погашення заборгованості із заробітної  плати працівникам, що утворилася на 1 січня 2016 року», Уряд схвалив на засіданні 13 січня 2016 року.

 

Розроблений Міненерговугілля проект постанови Кабінету Міністрів України прийнято відповідно до частини сьомої статті 20 Бюджетного кодексу України.

 

Цією постановою затверджено Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті на поповнення обігових коштів або збільшення статутних фондів вугледобувних підприємств для погашення заборгованості із заробітної плати працівникам, що утворилася на 1 січня 2016 року.

 

Виділені кошти у сумі 500 млн грн повинні пройти усі необхідні процедури та будуть спрямовані на погашення заборгованості із заробітної плати шахтарям за 2015 рік.

 

 

версія для друку