МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА
ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

Державні вугледобувні підприємства, на яких є заборгованість з заробітної платні, зможуть отримати допомогу з держбюджету після підготовки та узгодження відповідних програм

04.01.2016 | 12:11

 

 

Департамент вугільно-промислового та торфодобувного комплексу Міністерства енергетики та вугільної промисловості нагадує, що кошти на покриття боргів перед працівниками державних шахт, видобуток яких є збитковим, уже другий рік не фінансуються з прямих дотацій.

 

В ухваленому в останні дні минулого року Державному бюджеті України на 2016 рік закладено можливість використати 500 млн. грн. на погашення боргів вугледобувних підприємств. Для цього необхідно в максимально стислі строки підготувати відповідну документацію, робота над цим ведеться з перших днів року.

 

Як тільки відповідна документація буде готова та узгоджена з іншими відомствами, кошти почнуть надходити на підприємства.

 

Департамент нагадує, що єдиним способом уникнути проблем з появою боргів перед шахтарями є зростання ефективності роботи підприємств, збільшення видобутку та вихід на беззбитковість їх роботи.

 

версія для друку