МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ

Працівники ХАЕС вкотре надали допомогу військовим в зону АТО

23.01.2015 | 11:11

 

 

На жаль, війна на сході України не закінчується, захисники – герої, які відстоюють територіальну цілісність нашої Батьківщини та її мирне майбутнє, постійно потребують нашої підтримки й допомоги.

Працівники Хмельницької АЕС активно долучаються до збирання  необхідної допомоги військовослужбовцям, які зараз перебувають на Сході України. На цей раз до коллективу енергоремонтного підприємства  та турбінного цеху, які вже неодноразово допомагали нашим героям, долучився й колектив реакторного цеху.

Представники трудового колективу реакторного цеху Хмельницької АЕС Лисенко Віталій та Вадим Омельчук передали громадській організації «Нетішинська самооборона» 3600 гривень на закупку військової амуніції, а представник енергоремонтного підрозділу ХАЕС Дмитро Міщенко передав 5625 гривень для забезпечення пальним автобуса, що вкотре доставляв допомогу в зону АТО. Працівник турбінного цеху АЕС Бичков Костянтин передав 10 000 гривень для забезпечення доставки вагону лісу на перекриття бліндажів 128-ої бригади під Дебальцево.

Колектив Хмельницького відділення ВП «Складське господарство» ДП НАЕК «Енергоатом» вкотре передав кошти в розмірі 4060 грн, в якості допомоги нетішинським військовим.

Лише спільними зусиллями, ми зможемо досягти нашої спільної мети – встановлення миру на окупованих територіях нашої держави.

 

версія для друку