МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА
ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

На Южно-Українській АЕС пройшло командно-штабне тренування

18.03.2015 | 15:18

18 березня 2015 року на ЮУАЕС проведено планове командно-штабне тренування. Проводилося воно в два етапи. Задана тема передбачала приведення військової частини 3044 у готовність до виконання службово-бойових завдань, а також підготовку рішення командира щодо застосування власних і залучених сил і засобів для попередження загрози озброєного нападу на об'єкт, що охороняється.

Перед особовим складом військового підрозділу було поставлено низку цілей, одна з яких - тренування командного складу військової частини в проведенні організаційних заходів з підготовки резерву в\ч 3044 до виконання поставлених службово-бойових завдань у разі озброєного нападу на об'єкт.

Під час практичного відпрацювання ввідних, особовий склад військової частини показав достатні навички в роботі. Керівник тренування, командир в/ч 3044 підполковник Олег Худолій за результатами відпрацювання етапів навчань, дав високу оцінку діям сил і застосованим засобам, що залучаються до забезпечення захисту Южно-Української АЕС. «У світлі подій, що відбуваються в країні, вважаю, що проведення таких тренувань на стратегічних об'єктах дуже актуальне. Сьогодні особовий склад військової частини з охорони атомної станції вкотре продемонстрував, що в разі реальної загрози він готовий до виконання службово-бойових завдань», - підкреслив він.

 

Інформація про ВП ЮУАЕС

Южно-Український енергетичний комплекс розташований  на півдні України в Миколаївської області. До його складу входять Южно-Українська атомна станція (три атомні енергоблоки сумарною потужністю 3000 МВт), Олександрівська гідростанція на річці Південний Буг (2 гідроагрегати, сумарна потужність 11,5 МВт) і високоманеврена Ташлицька гідроакумулююча станціяексплуатацію введено першу чергу: 2 гідроагрегати сумарною потужністю в генераторному режимі 320 МВт, у стадії будівництва друга чергагідроагрегат №3). Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 21 листопада 2007 року «Про затвердження проекту завершення будівництва Ташлицької ГАЕС» визначено введення в експлуатацію шести гідроагрегатів ТГАЕС загальною потужністю 900 МВт.

У 1996 році як відокремлений підрозділ підприємство увійшло до складу ДП НАЕК «Енергоатом». За обсягами виробництва Южно-Український енергокомплекс забезпечує потреби в електричній енергії регіону з більш як п’ятимільйонним населенням. За роки існування підприємством вироблено понад 500 млрд кВт·год. електричної енергії.

 

Відділ роботи з громадськістю та ЗМІ

версія для друку