МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА
ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

В автотранспортному господарстві Южно-Українського енергокомплексу відремонтували двигуни для армійських БТРів

25.03.2015 | 17:06

 

 

Із зони АТО повернулася група працівників Южно-Українського енергокомплексу, які доставили до місця призначення - до 79-ї окремої аеромобільної бригади -  6 двигунів для БТРів, відремонтованих на базі автотранспортного господарства (АТГ) підприємства. Патріоти-атомники не просто відновили недієздатні двигуни та доставили їх на передову, а й виконали їх установку та часткову обкатку. Попутно в польових умовах виконано наладку ще 4 одиниць техніки.

Супроводжувала вантаж і проводила наладку бойової техніки бригада з 8 фахівців. До її складу входили спеціалісти автотранспортного господарства та низки інших підрозділів ВП ЮУАЕС, а також представники військової частини, що здійснює охорону і оборону атомної станції. Після повернення керівник групи директор автотранспортного господарства підприємства, голова добродійного фонду «Миротворець» Петро Форостяний розповів: «У нас було багато охочих поїхати та допомогти воїнам з ремонтом техніки на передовій. Ми відібрали найнеобхідніших фахівців, чиї золоті руки допомогли повернути до життя техніку, таку потрібну сьогодні нашим воїнам».

 Ремонт двигунів бронетранспортерів на базі автотранспортного господарства атомної станції було виконано за 2 тижні. Працівники АТГ і їх помічники вели його в неробочий і вільний від роботи час. Необхідні матеріали купувалися за рахунок добродійних внесків, зібраних колективом енергокомплексу, мешканцями міста-супутника АЕС і прилеглого регіону. Допомога надавалася як грішми, так і необхідними запасними частинами.

Разом з двигунами для бійців на передову були доставлені домашні продукти - сало, хліб, сухі борщі, мед, овочі.

За словами Петра Форостяного, з осені минулого року, коли в зону АТО було відправлено перші п'ять відремонтованих у АТГ ВП ЮУАЕС бронетранспортерів,  не було жодного дня, щоб у господарстві не відновлювали техніку для військових. Зараз на прохання бійців добровольці-ремонтники розглядають конструктивні рішення переведення певних одиниць бойової техніки  на дизельні двигуни.

П.Форостяний: «Ми усією душею - за мир і, звичайно ж, раді, що на сході встановилося нехай крихке та ненадійне, та все ж перемир'я. Ми в жодному разі не говоримо, що потрібно воювати. Але для того, щоб наша армія була сильною і могла нас захистити, її слід посилити всіма способами. Так склалося, що нині велика частка в забезпеченні збройних сил країни належить волонтерській допомозі. А отже, від нас багато залежить».

На фото:

1 - йде ремонт двигунів;

2 - БТР відновлений і готовий до виконання бойових завдань;

3 - бойові машини на марші.

 

версія для друку