МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ

Шахтарі державних шахт участі в акціях непокори не беруть

24.04.2015 | 19:57

 

 

 

Про це сьогодні,  24 квітня, під час прес-конференції на тему "Вимоги шахтарів до уряду, і хто насправді пікетує урядові установи у Львові”, яка відбулася у Львівському прес-клубі, заявив голова міської організації НПГУ м. Нововолинська Сергій Демченко. Як стверджують шахтарі, які взяли участь у прес-конференції, нинішні акції вимог та непокори у Києві вони не підтримують і участі у них не беруть.

 Для цього у них є свої аргументивугілля би у них мали закуповувати підприємства, які входять в ДТЕК, тобто належать Ринату Ахметову. Натомість ці підприємства пропонують досить мізерну ціну за їхню працю. Хоча в цілому вимоги шахтарів, які прозвучали на III з'їзді шахтарів Українипідтримують. - Гірники зібралися на свій з’їзд і висунули свої вимоги до уряду: надати держпідтримку підприємствам, накласти мораторій на закриття шахт та своєчасно виплачувати зарплату, - каже Сергій Демченко.

Він зауважив, що останні двадцять років шахтарі не збиралися на з’їзди. Проте ситуація, в якій зараз опинилася вугільна промисловість, особливо неприватизовані шахти, які залишилися у державній власності, змусила їх зібратися і поговорити. - На з’їзд ми запрошували представників влади. Проте ні Президент, ні голова Кабміну, ні голова Верховної Ради не прийшли до гірників, - каже шахтар. При цьому додав, що 90% тих шахтарів, які зараз беруть участь у акціях протесту в Києві, працівники компанії ДТЕК.

 

http://pressclub.lviv.ua/index.php?id=view&tx_ttnews[tt_news]=3086&cHash=15455241e574a9b2ff8dd60499c0ee80

 

версія для друку