МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА
ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

Відбулась позачергова конференція трудового колективу ДП "Енергоатом"

10.06.2015 | 09:35

 

9 червня відбулась позачергова конференція трудового колективу  ДП «Енергоатом». Участь у конференції від Міненерговугілля взяла заступник начальника Управління ядерної енергетики та атомно-промислового комплексу Світлана Кульчицька.

Президент НАЕК «Енергоатом» Юрій Недашковський у виступі  прокоментував питання фінансово-господарської діяльності підприємства, розповів про здобутки та наявні проблеми в роботі Енергоатома, а також зупинився на питанні боротьби з корупцією. Зокрема, зазначив: «Уперше у нас в Компанії запрацювала потужна вертикаль запобігання та протидії корупції. Наразі у нас проводиться антикорупційний аудит відомою міжнародною компанією «Трансперенсі інтернешнл». Ми впровадили «Комплайєнс-політику» і першими серед державних підприємств ввели в дію Антикорупційну програму ДП «НАЕК «Енергоатом» (з 2 червня 2015 року). Також повідомив про роботу над вдосконаленням закупівельних процедур і приєднання до впровадження системи електронних торгів.

Президент Компанії наголосив на злагодженій високопрофесійній роботі атомників. завдяки чому українська об’єднана енергосистема благополучно пережила останній осінньо-зимовий період. Та наголосив, що впродовж минулого року Компанія досягла найнижчої за всю історію вітчизняної атомної енергетики кількості порушень та відхилень у роботі АЕС.

 

Презентація до виступу президента Енергоатома Юрія Недашковського на позачерговій конференціі трудового колективу Компанії

 

версія для друку