МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА
ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

Енергоблок №1 Запорізької АЕС виведено на номінальну потужність

20.07.2015 | 12:58

 

Енергоблок №1 Запорізької АЕС виведено на номінальну потужність, -  М. Гашев, радник Міністра енергетики та вугільної промисловості України:

Радник Міністра Михайло Гашев прокоментував ситуацію щодо тимчасового відключення ГЦН № 2 Запорізької АЕС.

«Насправді нічого серйозного не трапилось. Причиною спрацювання автоматики стало зниження опору ізоляції жил контрольного кабеля керування вимикачем електродвигуна головного циркуляційного насоса № 2. Сьогодні о 03 годині 08 хвилин на енергоблоці № 1 роботу ГЦН № 2 відновлено і енергоблок підняли на номінальну потужність.

На жаль, ми втратили певний виробіток електроенергії. Проте це трапилось у вихідні дні, тому спрацювання автоматики ніяким чином не вплинуло на електропостачання . Негативних наслідків тимчасової зупинки енергоблока немає. Радіаційний фон в районі розташування атомної електростанції в межах норми».

Нагадаємо, 18 липня 2015 року о 17 годин 36 хвилин на енергоблоці №1 Запорізький АЕС сталося автоматичне відключення ГЦН №2 (головний циркуляційний насос).

Довідково:

Станом на 19 липня 2015 року на Запорізькій АЕС в роботі  5 енергоблоків. Зауважень до роботи основного устаткування діючих енергоблоків та персоналу немає. Сумарна потужність генераторів становить 4 640 МВт.

 

 

 

 

версія для друку