МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА
ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

Троє важкопоранених бійців із зони АТО отримали допомогу южно-українських атомників

04.08.2015 | 17:15

 

 

Колектив енергокомплексу на Південному Бузі надав матеріальну допомогу на лікування трьом важкопораненим бійцям АТО. Усі троє боронили територіальну цілісність України в складі 79 окремої аеромобільної бригади. За рішенням спеціальної групи представників трудового колективу ВП ЮУАЕС, яка визначає напрямки використання благодійних коштів, зібраних працівниками підприємства для потреб Збройних Сил та Національної гвардії України, по 20 тис. грн отримали заступник командира десантного батальйону підполковник Сергій Грецький і заступник командира розвідувального взводу Олександр Пономарьов, 27 тис. грн – син працівника атомної станції рядовий Володимир Гаріджук.

«Мужність проявляють не лише на полі бою, - впевнений начальник відділу соціального розвитку підприємства Валерій Кичак, - сьогодні ці хлопці героїчно борються за своє життя і ми вирішили не залишатися осторонь. Кожен з них потребує довготривалого та вартісного лікування, на яке й направлена матеріальна допомога колективу АЕС».

В. Кичак зазначив, що згадана робоча група (створена свого часу спільним рішенням адміністрації та профспілкового комітету ВП ЮУАЕС, визначає напрямки використання коштів, зібраних для потреб військових у зоні АТО), на черговому засіданні вирішила розширити напрямок благодійної допомоги: «Згідно з заявами урядовців, на сьогодні армія та Нацгвардія забезпечені всім необхідним – одягом, харчуванням, ліками та ін. Але, як свідчить практика, гострими залишаються проблеми не лише забезпечення бійців на передовій, а й їх лікування та реабілітації після повернення із зони АТО. Тож, враховуючи нові виклики, пов’язані з продовженням бойових дій на сході держави, цільова допомога від колективу южно-українських атомників у подальшому надаватиметься, в основному, на лікування та реабілітацію учасників бойових дій та, у разі необхідності, як-от скрутне матеріальне становище, витрати на поховання загиблих учасників АТО, - їхнім сім’ям». 

За 2014-2015 рр. працівники Южно-Українського енергокомплексу перерахували на спеціальний рахунок, де акумулюються кошти на потреби Збройних сил і Національної гвардії України (розподіляє робоча група) близько 1,5 млн грн. Добродійна допомога здійснюється й іншими шляхами – прямим перерахунком коштів безпосередньо на рахунок Міноборони України, на адреси благодійних фондів «Миротворець» і «Мирне небо» та ін. За ці гроші ремонтувалася бойова техніка, купувалися автомобілі швидкої допомоги для військових госпіталів, бронежилети, тепловізори, кевларові каски, продукти харчування, засоби першої необхідності та медичної допомоги для бійців. 

 

версія для друку