МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ

Добувай правду: підготовлено відеоролик, присвячений ІПВГ

23.11.2015 | 09:52

 

 

Щоб наголосити на важливості та актуальності першого звіту України за стандартом ІПВГ, який очікується у найближчі тижні, аналітичний центр DiXi Group підготував відеоролик, де закликав вивчати звіт для протидії корупції в нафтогазовій галузі.

Відеоролик https://www.youtube.com/watch?v=HB1X-fao0T0&feature=youtu.be

Відео покликане розширити обізнаність громадян України про ІПВГ і було розроблено за підтримки Світового банку і Міжнародного фонду «Відродження».

Ініціатива прозорості видобувних галузей (ІПВГ) – це незалежний і добровільно підтримуваний на міжнародному рівні стандарт забезпечення прозорості, який впроваджується у 49 країнах світу. ІПВГ вимагає проведення звірки платежів, які здійснюють компанії, та доходів, пов’язаних з розробкою національних природних ресурсів, які отримують уряди країн.

У вересні 2009 року Україна зобов’язалася імплементувати ІРВГ, схваливши урядову Постанову №1098 “Про приєднання України до Ініціативи щодо забезпечення прозорості у видобувних галузях”. Пізніше ці наміри були документально підтверджені перед МВФ, ЄС та в рамках Партнерства “Відкритий уряд”. У червні 2015 року прийнято закон щодо забезпечення прозорості у видобувних галузях.

 

ІПВГ в Україні

 

версія для друку