МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ

До уваги фахівців та керівників підприємств ПЕК!

12.11.2015 | 09:16

 

 

Інформація про видання

 

«Вісник паливно-енергетичного комплексу України» ‒ це щомісячний бюлетень, основним змістом та завданням якого є висвітлення проблематики галузі, документальне супроводження діяльності Міненерговугілля, оприлюднення профільних нормативно-правових актів, Законів України, Указів та розпоряджень керівних органів держави.

На сторінках видання представлена інформація довідкового характеру: статистичні дані та підсумки роботи підприємств галузі, звіти з селекторних нарад, рішення Громадських рад при Мінерговугілля, публікації та статті історично-пізнавального характеру про розвиток ПЕК України.

Замовивши Вісник, Ви матимете змогу отримати актуальну та необхідну інформацію, а також ознайомити широке коло колег і фахівців з роботою та досягненнями Вашого підприємства.

Прагнемо, щоб кожен номер містив важливу і доцільну фахову інформацію, тож готові надавати передплатникам місце на сторінках Вісника. Приймаємо до розгляду оригінальні статті, інформаційні повідомлення, звіти про науково-практичні конференції та галузеві зустрічі тощо.

Ми відкриті до співпраці та вважаємо, що наші спільні зусилля дозволять створити цікаве виробничо-практичне видання, актуальне та корисне для підприємств галузей ПЕК.

 

Чекаємо заявки на передплату за адресою:

вул. Симона Петлюри, 27, кім. 207, м. Київ, 01032

тел./факс: (044) 289-97-31

e-mail: Ovdienko.VE@ua.energy

 

версія для друку