МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА
ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

Комплексне тактико-спеціальне навчання з ліквідації наслідків умовної пожежі відбулося на Хмельницькій АЕС

29.10.2015 | 16:20

 

 

29 жовтня 2015 цього року на Хмельницькій АЕС відбулося комплексне тактико-сеціальне навчання з ліквідації наслідків умовної пожежі, яка виникла внаслідок пошкодження та подальшої розгерметизації фази «В» блочного трансформатора 2-го енергоблока.

 

До місця ліквідації умовної пожежі було направлено вогнеборців 3-го державного пожежно-рятувального загону Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області (3 ДПРЗ ГУ ДСНС), а також представників служб ХАЕС та м.Нетішин з ліквідації надзвичайних ситуацій природного та техногенного характеру.

 

Під час пожежно-тактичного навчання здійснено перевірку оперативного реагування та відпрацьовано взаємодію підрозділів 3 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Хмельницькій області, оперативних служб з ліквідації надзвичайних ситуацій ВП ХАЕС та м. Нетішин при гасінні електрообладнання, що знаходиться під напругою.

 

Здійснено також перевірку рівня готовності штабу з ліквідації надзвичайних ситуацій та керівного складу оперативно-рятувальних підрозділів 3 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Хмельницькій області.

 

Підсумовуючи результати тактико-спеціальних навчань, заступник начальника  ГУ ДСНС України у Хмельницькій області полковник служби цивільного захисту Сергій Юра відзначив, що взаємодію підрозділів рятувальних та оперативних служб з ліквідації надзвичайних ситуацій відпрацьовано вдало, а особовий склад 3 ДПРЗ ГУ ДСНС до виконання завдань за призначенням готовий.

 

 

 

 

 

версія для друку