МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ

Ситуація на шахті "Краснолиманська" - це наведення порядку у фінансах вугільного підприємства в інтересах держави та всіх працівників - Володимир Демчишин

23.10.2015 | 15:31

 

 

Міністр енергетики та вугільної промисловості Володимир Демчишин, коментуючи ситуацію з виступами та акціями протесту  колективу на шахті “Краснолиманська”, запевнив що відсторонення керівництва шахти – вимушений крок, продиктований вимогами законодавства та політикою наведення порядку в господарській діяльності підприємств вуглевидобувної галузі.

 

За словами очільника Міненерговугілля у правоохоронних органів є підозри, що з підприємства було виведено близько 300 млн. гривень, щодо цього ведуться розслідування СБУ та Генеральної прокуратури.

 

В. Демчишин уточнив, що розслідування, яке здійснюють правоохоронні органи, стосується як недавно відстороненого Міністерством генерального директора компанії «Краснолиманська» Костянтина Кисельова, так і декількох осіб з числа колишніх директорів, які керували підприємством ще до призначення Кисельова.

 

“Ми з розумінням ставимося до позиції колективу, і я можу запевнити, що обрання нового директора відбудеться з дотриманням усіх вимог законодавства та відповідних процедур на відкритому конкурсі. Але ключова вимога до директорів шахт та вуглевидобувних підприємств - максимальна прозорість господарської діяльності. Усі, хто не може пояснити фінансові транзакції державних підприємств, будуть давати пояснення правоохоронцям”, -- зазначив Володимир Демчишин.

 

ДП ВК «Краснолиманська» - одне з найбільших самодостатніх вугледобувних підприємств України, яке належить до сфери управління Міністерства енергетики та вугільної промисловості України. Основний напрямок діяльності ДП «ВК «Краснолиманська» - виробництво високоякісного коксівного та енергетичного вугілля.

 

Міністерство докладає максимум зусиль для того, щоб трудовий колектив шахти мав можливість вчасно отримувати заробітну плату, а держава – прибуток від ефективної діяльності шахти.

 

версія для друку