МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА
ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

Заходи з відзначення 24-ї річниці незалежності України, заплановані відокремленими підрозділами ДП "НАЕК "Енергоатом"

18.08.2015 | 17:08

 

Відповідно до Указу Президента України від 24 серпня 2015 року № 360/2015, з метою гідного відзначення, консолідації українського суспільства навколо ідеї захисту та зміцнення державності, утвердження у громадян почуття патріотизму та гордості за свою Вітчизну, засновану, зокрема, на державницьких традиціях Київської Русі, Української козацької держави (Гетьманщини) та Української Народної Республіки, в усіх відокремлених підрозділах ДП «НАЕК «Енергоатом» заплановано низку заходів з підготовки та відзначення 24-ї  річниці незалежності України.

 

23 серпня 2015 року в День Державного Прапора України в усіх містах-супутниках АЕС, зокрема у містах  Енергодарі,  Кузнецовську, Южноукраїнську та  Нетішині, буде проведено урочисту церемонію підняття Державного Прапора України. У бібліотеках, навчальних закладах та інформаційних центрах міст-супутників заплановано проведення  книжкових виставок, бесід, літературних годин та інших тематичних подій, присвячених державним символам України, популяризації державних символів України у світі.

 

З метою гідного вшанування подвигу борців за свободу та незалежність України, а також громадян, які сьогодні відстоюють суверенітет та територіальну цілісність держави у боротьбі із зовнішньою агресією, заплановані такі заходи.

У м. Енергодарі:

-                      оновлення експозиції, присвяченої військовослужбовцям, які загинули під час проведення АТО;

-                      хода від поклінного Хреста до пам’ятника Т.Г. Шевченку;

-                      флеш-моб «Рушник єдності»;

-                      парад вишиванок;

-                      парад дитячих візків «Україна – квітуча, Україна – родюча».

У м. Кузнецовську:

-                      спільна молитва за Україну;

-                      виставка «Фото патріота»;

-                      спільний захід «Свіча єднання»;

-                      виставка декоративно-вжиткового мистецтва «Я, родина, Батьківщина»;

-                      парад вишиванок.

У м. Нетішині та м. Южноукраїнську:

-                      покладання квітів до місць поховання загиблих учасників АТО;

-                      проведення виставок українського прикладного мистецтва.

 

Крім того, на усіх майданчиках відокремлених підрозділів пройдуть урочисті збори, нагородження найкращих  працівників та святкові концерти за участю аматорських та самодіяльних колективів. 

 

Протягом серпня спортивні заклади міст-супутників ВП АЕС організовують спортивні змагання, присвячені Дню Незалежності України. У м. Енергодарі 21-22 серпня 2015 року в Парку Перемоги будуть проведені міські змагання з паркового футболу, з бадмінтону та стрітболу, а на території РОК «Біле озеро» ВП «Рівненська АЕС» відбудуться чемпіонат Рівненської області з пляжного футболу, Всеукраїнський турнір з жіночого футболу та ІІІ Міжнародний турнір з плавання на відкритій воді на призи ДП «НАЕК «Енергоатом».

 

З 30 серпня по 2 вересня 2015 року у м. Бердянську організовано та забезпечено участь дітей та молоді з особливими потребами з м. Енергодара у Міжнародному фестивалі творчості інвалідів «Повір у себе».

 

Планами заходів відокремлених підрозділів передбачено випуск тематичних радіопередач, присвячених 24-ї річниці незалежності України, через відомчу радіомережу, публікація тематичних матеріалів у міських газетах та широке висвітлення у засобах масової інформації заходів щодо відзначення річниці.

 

версія для друку