МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ

Презентовано новий проект Закону "Про ринок електричної енергії"

03.07.2015 | 16:54

 

У Міненерговугілля України 3 липня 2015 року презентовано для широких кіл громадськості  робочу версію проекту Закону «Про ринок електричної енергії».

 

У презентації проекту взяли участь Міністр Володимир Демчишин,  заступник Міністра Олександр Светелік, голова Комітету Верховної Ради України з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної енергії та ядерної безпеки, Олександр Домбровський, Голова Секретаріату Енергетичного Співтовариства Янез Копач, представники НКРЕКП, підприємств галузі, депутатського корпусу, члени Робочої групи, які працювали над законопроектом, експерти з енергетичних питань, учасники ринку, представники громадських організацій та ЗМІ.

 

Володимир Демчишин подякував Енергетичному Співтовариству за активну позицію та допомогу в підготовці законопроекту. «Упевнений, що ми спільно досягнемо успіху, як і в підготовці Закону «Про ринок природного газу», - наголосив Міністр. Він повідомив, що документ буде мати великий вплив на кінцевого споживача «Ми працюємо таким чином, щоб ініціювати публічне обговорення законопроекту. Ми хочемо зробити якісний документ», - зазначив Міністр та додав, що після прийняття проекту Закону він повинен стати основним документом  для всіх учасників ринку електричної енергії.

 

Олександр Светелік, виступаючи, наголосив, що завершено перший етап роботи, і наступним етапом буде проведення широких консультацій з громадськістю з метою доопрацювання законопроекту.

 

Янез Копач схвально відгукнувся щодо процесу реформування енергетичного сектора в Україні, а також запевнив у подальшій підтримці з боку Енергетичного Співтовариства, зокрема в доопрацюванні законопроекту «Про ринок електричної енергії». У його виступі підкреслено важливість незалежності національного регулятора та доступності його рішень для широких кіл громадськості, а також прискорення імплементації положень Третього енергопакету.

 

Олександр Светелік представив презентацію проекту Закону, розповів про його основні положення та цілі.

 

Переглянути презентацію можна тут.

 

версія для друку