МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ

Оголошення на конкурс з вибору незалежного адміністратора з підготовки та погодження звіту ІПВГ

07.05.2015 | 11:56

ЗАПРОШЕННЯ ДО ВИСЛОВЛЕННЯ ЗАЦІКАВЛЕНОСТІ
(КОНСУЛЬТАЦІЙНІ ПОСЛУГИ – ВІДБІР КОМПАНІЙ)

 

Україна

Проект підтримки впровадження Ініціативи прозорості видобувної галузі

Грант № TF019257

 

Назва завдання: ”Відбір компанії – незалежного адміністратора з підготовки та погодження звіту ІПВГ, включаючи візуалізацію”

№ завдання (за Планом закупівель): С-1

 

Уряд України отримав від Світового Банку Грант № TF019257 на реалізацію проекту підтримки впровадження Ініціативи прозорості видобувної галузі (надалі - Грант) і має намір витратити частину цього Гранту для платежів за консультаційні послуги.

Консультаційні послуги (надалі - Послуги) включають підготовку незалежним адміністратором звіту щодо Ініціативи прозорості видобувної галузі (ІПВГ) у відповідності до ІПВГ стандартів та складаються з наступних етапів:

-    попередній аналіз і початковий звіт;

-    збір даних;

-    первісна звірка та первинний звіт зі звірки даних;

-    дослідження невідповідностей та проект Звіту Незалежного адміністратора;

-    кінцевий звіт Незалежного адміністратора.

Багатостороння група зацікавлених осіб (надалі - БГЗО) очікує, що вказані звіти охоплюватимуть значну частину платежів нафто- та газовидобувних, транспортних компаній та доходів уряду (орієнтовно: компаній - 50, агенцій - 5). Кожен звіт має супроводжуватись особистою презентацією для БГЗО.

Міністерство енергетики та вугільної промисловості України (надалі - Замовник) запрошує прийнятні консультаційні фірми (надалі - Консультанти) висловити свою зацікавленість у наданні Послуг (українською та/або англійською мовами). Зацікавлені Консультанти мають надати інформацію щодо відповідності своєї кваліфікації та досвіду для виконання Послуг (опис фірми/юридичної особи, посилання на аналогічний досвід та рівень кваліфікації персоналу, включаючи їх резюме та інше). Критеріями включення до короткого списку є:

a)      значний досвід роботи в нафтовидобувному та газовидобувному секторах в Україні;

b)      досвід у сфері бухгалтерського обліку, аудиторської діяльності та фінансового аналізу;

c)      попередній досвід аналогічної роботи. Попередній досвід звітування ІПВГ не вимагається, але вважатиметься перевагою;

d)      протягом останніх трьох років аудиторська фірма повинна мати не менше тридцяти працівників, які безпосередньо надають аудиторські послуги та зайняті на фірмі повний робочий день;

e)      кваліфікацію щонайменше 10-ти працівників компанії, які протягом останніх 3-х років працюють повний робочий день, має бути підтверджено сертифікатами організації- члена International Federation of Accountants (IFAC), а саме:  Association of Charted Certified Accountants (ACCA), American institute of certified public accountants (AICPA), Institute of Charted accountants in England and Wales (ICAEW).

Також аудиторська компанія, яку відібрано для надання Послуг, має якнайшвидше (проте не пізніше ніж 14 діб з дати підписання відповідного контракту) надати Замовнику гарантію відшкодування можливих збитків у результаті діяльності у якості незалежного адміністратора на суму 10 млн. гривень у формі, прийнятній для Замовника.

Увага зацікавлених Консультантів привертається до параграфу 1.9 “Посібнику з питань відбору та наймання консультантів позичальниками Світового банку”, який був опублікований Світовим банком у січні 2011 року зі змінами у липні 2014 року, що встановлює політику Світового банку щодо конфлікту інтересів.

Консультанти можуть об’єднуватися для підвищення рівня загальної кваліфікації.

Процедура відбору базується на кваліфікації Консультантів (CQS) вищезгаданого Посібника.

Зацікавлені консультанти можуть отримати подальшу інформацію за зазначеною нижче адресою з 08:30 до 17:30 за Київським часом.

Висловлення зацікавленості слід направляти поштою, факсом або електронною поштою за наведеною нижче адресою до: 16:00, 22 травня 2015 р.

 

Міністерство енергетики та вугільної промисловості України

                               01601, Україна, Київ,

                               вул. Хрещатик, 34

       Діденку І.М.

До уваги:                Лариси Микитко

Телефон:                + 38 (044) 531-36-04

Факс:                      + 38 (044) 206-38-96

Ел.пошта:               larysa.mykytko@mev.energy.gov.ua
 

 

версія для друку