МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА
ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

Визначено переможців конкурсу серед акціонерних товариств з газопостачання та газифікації України на кращу соціальну рекламу щодо безпечного використання газу у побуті.

15.05.2015 | 15:52

Відповідно до Плану заходів Національної акціонерної компанії «Нафтогаз

України» на виконання спільного наказу Держгірпромнагляду, Міненерговугілля, Мінрегіону від 19 грудня 2011 року № 113 «Про забезпечення безпечного використання газу у побуті» Компанією було організовано та проведено Конкурс серед акціонерних товариств з газопостачання та газифікації України на кращу соціальну рекламу щодо безпечного використання газу у побуті.

 

У конкурсі взяли участь 26 публічних акціонерних товариств: ПАТ «Запоріжгаз», ПАТ «Чернігівгаз», ПАТ «Тернопільгаз», ПАТ «Харківміськгаз», ПАТ «Харківгаз», ПАТ «Львівгаз», ПАТ «Київоблгаз», ПАТ«Макіївкагаз», ПАТ «Донецькміськгаз», ПАТ «Донецькоблгаз», ПАТ «Хмельницькгаз», ПАТ «Полтавагаз», ПАТ «Дніпропетровсьгаз», ПАТ «Житомиргаз», ПАТ «Кіровоградгаз», ПАТ «Іванофранківськгаз», ПАТ «Миколаївгаз», ПАТ «Кримгаз», ПАТ «Сумигаз», ПАТ «Черкасигаз», ПАТ «Херсонгаз», ПАТ «Криворіжгаз», ПАТ «Волиньгаз», ПАТ «Кременчукгаз», ПАТ «Чернівцігаз», ПАТ "Вінницягаз".

 

Переможцями конкурсу стали:

У номінації «Кращий відеоролик» - ПАТ «Кримгаз» та ПАТ «Запоріжгаз».

У номінації «Краща зовнішня реклама» - ПАТ «Черкасигаз» та ПАТ

«Донецькміськгаз».

 

У номінації «Краща оригінальна реклама» - ПАТ «Дніпропетровськгаз» та ПАТ «Миколаївгаз».

 

У номінації «Краща реклама у ЗМІ» - ПАТ «Волиньгаз» та ПАТ «Хмельницькгаз».

 

Особливою відзнакою Компанії нагороджено роботу Христини Федорчук, учениці 7-го класу Теребовлянської СШ №3 (ПАТ «Тернопільгаз») – композиція з пластиліну «Як козаки по газ їздили».

 

У центральному офісі Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України» організовано експозицію робіт, поданих на конкурс. Пропонуємо ознайомитись з матеріалами переможців конкурсу – відеороликами, банерами, плакатами, пам’ятками, листівками та оригінальними експонатами.

 

Національна акціонерна компанія «Нафтогаз України» висловлює подяку усім акціонерним товариствам з газопостачання та газифікації за участь у цьому конкурсі.

 

 

версія для друку