МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ

Звернення багатосторонньої групи зацікавлених осіб з імплементації Ініціативи прозорості видобувних галузей щодо звільнення з полону учасника групи Алтухова В.В.

07.05.2015 | 11:42

Члени Багатосторонньої групи зацікавлених осіб (БГЗО) з імплементації Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні при Міністерстві енергетики та вугільної промисловості звертаються до Служби безпеки України, Міністерства оборони України, Міністерства закордонних справ України, Міністерства внутрішніх справ України та волонтерських організацій з проханням допомогти визволити з полону учасника БГЗО Алтухова Вадима Вікторовича, громадського діяча, члена організації «Народний контроль».

Вадим Алтухов є членом Багатосторонньої групи з 2012 року, разом з іншими учасниками співпрацював у розробці законодавства з посилення прозорості видобувної галузі, поширення інформації про Ініціативу в Донецькій області, сприяв реалізації партнерства «Відкритий уряд».

За наявною в членів БГЗО інформацією, Вадима Алтухова взяли в полон 12 березня 2015 року в 13:00 в м.Макіїка Донецької області, на вул. Шахтерській 25. З того часу немає даних про його точне місце перебування.

Члени БГЗО – представники міністерств і відомств, українських та міжнародних видобувних компаній, громадськості – просять усіх, хто може допомогти знайти і визволити В.Алтухова, звертатись за  адресою eitiukraine@gmail.com.

 

версія для друку