МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ

Заступник Міністра Ігор Діденко зустрівся з Надзвичайним і Повноваженим Послом Королівства Швеції паном Андреасом фон Бекератом

15.04.2015 | 14:35

 

 

15 квітня в Міненерговугілля відбулась робоча зустріч заступника Міністра енергетики та вугільної промисловості України Ігоря Діденка з Надзвичайним і Повноваженим Послом Королівства Швеції паном Андреасом фон Бекератом.

 

У ході зустрічі ІгорДіденко поінформував про стан підготовки до Міжнародної конференції на підтримку реформ в Україні, яку заплановано провести 28 квітня у м. Києві. Зокрема, повідомив, що наразі розроблено концепцію проведення енергетичної панелі в рамках Конференції, під час якої планується обговорити поточний стан реалізації реформ паливно-енергетичного комплексу України, та висловив сподівання, що шведська сторона приєднається до участі у цьому заході.

 

Обговорюючи перспективи українсько-шведського співробітництва, сторони відзначили важливість співпраці в енергетичній галузі, зокрема, у сфері підвищення безпеки та захищеності українських атомних електростанцій, а також у сфері енергозбереження.

 

За підсумкам зустрічі підкреслено важливість продовження енергетичного діалогу України із Королівством Швеція для подальшої конструктивної та взаємовигідної співпраці.

У зустрічі взяв участь начальник Управління європейської інтеграції М. Бно-Айріян.

 

версія для друку