МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ

Відбулась робоча зустріч Міністра Володимира Демчишина із Директором Секретаріату Енергетичного Співтовариства Янезем Копачем

04.03.2015 | 22:20

 

 

4 березня 2015 року відбулась робоча зустріч із Директором Секретаріату Енергетичного Співтовариства Янезем Копачем. Під час зустрічі було обговорено низку питань, серед яких питання щодо реформування нафтогазової та електроенергетичної галузей, співпраці із Секретаріатом Енергетичного Співтовариства та стану підготовки відповідних нормативно-правових актів.

У ході зустрічі українською стороною було поінформовано про хід підготовки до впровадження норм Третього енергетичного пакету в електроенергетичній та газовій сферах та висловлено побажання щодо подальшої підтримки європейською стороною процесу підготовки нормативно-правових актів для забезпечення відповідності норм національного законодавства України положенням 3-го енергетичного пакету.

Директор Секретаріату Енергетичного Співтовариства позитивно оцінив проведену українською стороною підготовку законопроекту «Про засади функціонування ринку природного газу», зазначивши, що така робота є прикладом належної кооперації між українською стороною та Секретаріатом Енергетичного Співтовариства на всіх стадіях підготовки проекту документа.

Також європейською стороною було наголошено про налаштованість надавати подальшу експертну підтримку з боку Секретаріату Енергетичного Співтовариства в імплементації в Україні європейських правових норм у нафтогазовій та електроенергетичній сферах, в тому числі для підготовки підзаконних нормативно-правових актів.

Окрім того, в рамках зустрічі обговорено питання необхідності внесення змін до Закону України «Про засади функціонування ринку електроенергії».

У зустрічі взяли участь заступник Міністра Ігор Діденко, голова правління НАК «Нафтогаз України» Андрій Коболєв, в.о. директора ДП «НЕК «Укренерго» Юрій Касіч та інші.

 

версія для друку