МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ

Заступник міністра енергетики та вугільної промисловості України Ігор Діденко провів зустріч із представниками Європейської Комісії

03.02.2015 | 20:50

 

03 лютого у Києві відбулася робоча зустріч заступника Міністра енергетики та вугільної промисловості Ігоря Діденка із делегацією ЄС на чолі з керівником Директорату Європейської комісії з питань розширення Крістіаном Денніелссоном.

IMG_0260 - 3_1

Ігор Діденко висловив подяку європейській стороні, зокрема Голові Представництва ЄС в Україні Яну Томбінському та Керівнику групи підтримки України Європейської комісії Пітеру Балашу за підтримку реформ, що розпочаті в енергетичній галузі України, та повідомив учасників зустрічі про стан підготовки законопроектів про ринок газу, електроенергії та національного регулятора.

Учасники зустрічі також обговорили можливість залучення України до процесу створення Європейського Енергетичного Союзу, концепція створення якого спрямована на розбудову енергетичної інфраструктури, диверсифікацію джерел та маршрутів постачання вуглеводнів і має посилити механізми захисту європейських споживачів на випадок обмеження чи припинення постачання газу і нафти з Росії. Крім того, створення Європейського Енергетичного Союзу передбачає збільшення використання власних джерел енергоносіїв та імпорт газу і нафти від інших партнерів, таких як США та Канада, що має забезпечити енергетичну незалежність ЄС та сусідніх країн, у тому числі України.

IMG_0261 - 6_1

«Створення Енергетичного Союзу наразі перебуває на стадії проходження формальних процедур. Як тільки вони завершаться, європейська сторона буде готова обговорювати з Міненерговугілля залучення України до реалізації зазначеного проекту», - відзначив Крістіан Денніелссон.

 

версія для друку