МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА
ЗАХИСТУ ДОВКІЛЛЯ УКРАЇНИ

Міністр енергетики та захисту довкілля України - Оржель Олексій Анатолійович

 

 

 

Оржель Олексій Анатолійович

 

 

Народився 26 січня 1984 року у Києві.

 

Закінчив Інститут енергозбереження та енергоменеджменту Київського політехнічного інституту, де отримав ступінь магістра за спеціальністю «Енергетичний менеджмент». Має 15 років експертного досвіду у сфері паливно-енергетичного комплексу.

 

З 2006 по 2014 рік Олексій Оржель працював на різних посадах в Національному регуляторі у сфері енергетики. З 2014 року - в приватному секторі.

 

Очолював Українську асоціацію відновлюваної енергетики та був керівником сектору «Енергетика» Офісу ефективного регулювання (BRDO).

 

Новоутворене міністерство, яке очолив Олексій Оржель, об'єднає два міністерства – енергетики та вугільної промисловості та екології і природних ресурсів, які існували за попереднього Уряду. Основна мета таких змін – забезпечення комплексного підходу до державної політики у сфері використання природних ресурсів та енергії та формування єдиної політики щодо подолання негативних наслідків глобальної зміни клімату. Такий підхід є загальноприйнятим у європейській та світовій практиці, зокрема у країнах ЄС (Франція, Данія, Греція, Португалія, Австралія).

 

Facebook: https://www.facebook.com/profile.php?id=100007823957053

 

Телефон приймальні Міністра: (044) 206-38-00

e-mail:  prim1@mev.gov.ua

 

версія для друку