МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА
ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

Міністр Володимир Демчишин провів зустріч з Послом США в Україні Джеффрі Пайєттом та головою представництва ЄС в Україні Яном Томбінські

04.12.2014 | 16:31

 

4 грудня у приміщенні Міненерговугілля відбулася зустріч Міністра енергетики Володимира Демчишина, Посла США в Україні Джеффрі Пайєтта та голови представництва ЄС в Україні Яна Томбінські. Посли привітали Володимира Демчишина з початком діяльності на посаді Міністра. У свою чергу Міністр Володимир Демчишин поінформував дипломатів про подальші плани міністерства щодо  забезпечення стабільної роботи енергосектора та реформування галузі. Зокрема, Міністр повідомив про вимушені кроки щодо збалансування енергосистеми України, у тому числі і впровадження графіків обмеження електропостачання,  та пояснив причини таких заходів. Також, очільник відомства підкреслив, що через брак ресурсів та різке зниження температури повітря енергетичний сектор опинився у вкрай скрутному становищі. Міністр Володимир Демчишин запевнив, що міністерство і надалі працює над пошуками шляхів забезпечення ТЕС вугіллям і додав, що вже до кінця тижня буде здійснено закупівлю 1 млрд кубометрів природного газу з РФ.


Посол США в Україні Джеффрі Пайєєт висловив готовність і надалі підтримувати Україну в нелегкий час. Також зазначив, що США можуть інвестувати в розвиток української енергетики, але за умови проведення необхідних реформ галузі. «США готові підтримувати Україну, і робитимемо ми це у тісній співпраці з нашими європейськими партнерами», - додав Посол Джеффрі Пайєєт.


У свою чергу голова представництва ЄС в Україні Ян Томбінські підтримав ініціативи та плани Міністра Володимира Демчишина та висловив сподівання на подальшу співпрацю України та ЄС в енергетичних питаннях.

 

версія для друку