МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА
ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

Міністерство енергетики та вугільної промисловості України оголошує конкурс на заміщення вакантних посад державних службовців

05.11.2014 | 09:30

Міністерство енергетики та вугільної промисловості України оголошує конкурс на заміщення вакантних посад державних службовців: Департамент з питань функціонування та реформування електроенергетичного сектора – заступник директора департаменту – начальник відділу моніторингу показників виробництва та споживання електроенергії, головний спеціаліст відділу реформування ринку електричної енергії (2 вакансії); Департамент з питань ядерної енергетики та атомно-промислового комплексу - провідний спеціаліст відділу будівництва та експлуатації АЕС (на період відпустки для догляду за дитиною); Департамент внутрішнього аудиту підприємств ПЕК – головний спеціаліст відділу внутрішнього аудиту підприємств вугільної промисловості (2 вакансії),  головний спеціаліст відділу внутрішнього аудиту підприємств ядерно-промислового сектору.

Вимоги до кандидатів: громадянство України, повна вища освіта, обов’язкове досконале знання державної мови, вміння працювати на комп’ютері.

Згідно з чинним порядком щодо заміщення вакантних посад державних  службовців, конкурсанти складають у письмовій формі (на спеціальному бланку, аркуші) іспити на знання Конституції України, законів України «Про державну службу» та «Про засади запобігання і протидії корупції», а також законодавства з урахуванням специфіки функціональних повноважень відповідного структурного підрозділу центрального апарату Міністерства.

Міністерство житлом не забезпечує.

  Документи приймаються упродовж 30 днів від дати оголошення про проведення конкурсу за адресою: 01601, м. Київ, вул. Хрещатик, 30, кім. 214.

  Додаткові відомості про умови конкурсу можна одержати за телефоном: 531-36-18.

  Необхідні документи: особова картка (форма № П-2ДС), копії документів про освіту (науковий ступінь), декларація про доходи за 2013 рік, копія паспорта та  військового квитка.

версія для друку