МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА
ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

Щодо реформування вугільної промисловості

17.10.2014 | 15:06

Враховуючи напружену соціально-політичну та економічну ситуацію на сході країни, у тому числі в паливно-енергетичному секторі, та в умовах настання осінньо-зимового періоду, заходи щодо підготовки до приватизації, а також передачі на приватизацію вугледобувних об’єктів, а також енергетичних об’єктів тимчасово призупинені. 

У той же час, Міністерство продовжує роботу у напрямку  удосконалення нормативної бази, відповідно до якої відбуватимуться приватизаційні процеси в галузі.

Так, підписано спільний наказ Фонду державного майна України та Міненерговугілля «Про передачу документів щодо об’єктів приватизації вугільної галузі у процесі приватизації» від 07.10.2014 № 2399/701, яким регламентується порядок передачі документів щодо об’єктів приватизації від Міністерства Фонду державного майна з метою здійснення заходів з їх продажу. Наразі спільний наказ передано на реєстрацію в Мін’юст.

З метою врегулювання здійснення передприватизаційної підготовки вугледобувних об’єктів з урахуванням норм Закону України «Про особливості приватизації вугледобувних підприємств» розроблено проект постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення зміни до пункту 4 Порядку передприватизаційної підготовки підприємств», який подано на розгляд Уряду.

Також, з метою створення умов для надійного та ефективного функціонування і розвитку вугільної галузі, забезпечення економічної, енергетичної безпеки держави, залучення інвестицій у галузь наказом Міненерговугілля від 04.09.2014 № 619 утворено Державне підприємство «Державна вугільна компанія».

версія для друку