МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА
ЗАХИСТУ ДОВКІЛЛЯ УКРАЇНИ

Рішення колегії Міненерговугілля України № 1.1, 1.2, 1.3, 1.4, 1.5 від 15.07.2014р.

04.08.2014 | 14:44

РІШЕННЯ КОЛЕГІЇ

Міністерства енергетики та вугільної промисловості України

 

15 липня 2014 року

№ 1.1

м. Київ

 

«Підготовка осінньо-зимового періоду на 2014 -2015 роки за умови припинення надходження природного газу з Російської Федерації»

В умовах припинення надходження природного газу з Російської Федерації завданнями Міненерговугілля є запровадження умов для ощадливого використання природного газу промисловими підприємствами, бюджетними організаціями та підприємства теплової енергетики, а також створення дієвих механізмів контролю за дотриманням всіма суб’єктами ринку природного газу лімітів споживання цього енергоносія.

З метою виконання зазначених завдань

 

КОЛЕГІЯ ВИРІШИЛА:

 

1. Заступнику Міністра енергетики та вугільної промисловості Діденку І.М., Департаменту з питань функціонування та реформування нафтогазового сектора (Бойчуку А.М.) забезпечити підготовку та узгодження в установленому порядку проекту постанови Кабінету Міністрів України «Про заходи щодо забезпечення населення, підприємств, установ і організацій природним газом до кінця опалювального сезону 2014-2015 років».

Термін –  01.08.2014

 

2. Заступнику Міністра Діденку І.М., Департаменту з питань функціонування та реформування нафтогазового сектора (Бойчук А.М.) разом з НКРЕ, НАК «Нафтогаз України» переглянути інвестиційні проекти газорозподільчих компаній з метою оптимізації фінансових витрат зазначених суб’єктів господарювання.

Термін – 01.08.2014

 

3. Заступнику Міністра Діденку І.М., Департаменту з питань функціонування та реформування нафтогазового сектора (Бойчук А.М.),  НАК «Нафтогаз України» (Коболєв А.В.) проаналізувати втрати газу та вартість пошкоджень у зв’язку з подіями в зоні АТО.

Термін – 01.08.2014

 

4. Заступнику Міністра Діденку І.М., Департаменту з питань функціонування та реформування нафтогазового сектора (Бойчук А.М.),  НАК «Нафтогаз України» (Коболєв А.В.) відпрацювати організаційні питання щодо створення та забезпечення ефективної роботи операційного штабу на базі ПАТ «Укртрансгаз» для поточного відслідковування стану надходження, транзиту та внутрішнього розподілу природного газу За необхідності, залучити до роботи операційного штабу представників НКРЕ за згодою.

Термін – 01.08.2014

 

5. Заступнику Міністра Діденку І.М., Заступнику Міністра Улиді В.Ю., Департаменту з питань функціонування та реформування нафтогазового сектора (Бойчук А.М.),  Департаменту з питань функціонування та реформування електроенергетичного сектора (Соркін Б.В.) разом з НКРЕ та ПАТ «Укртрансгаз» провести нараду з питання задіяння електропривідних газоперекачувальних агрегатів.

Термін – 01.08.2014

 

6. Заступнику Міністра Діденку І.М., Департаменту з питань функціонування та реформування нафтогазового сектора (Бойчук А.М.) провести нараду з представниками НАК «Нафтогаз України» щодо практичного використання можливостей вітчизняних машинобудівних підприємств при заміні модернізації і ремонті технологічного обладнання, а саме щодо: джерела фінансування, оренди компресорного обладнання та ін.

Термін – 01.08.2014

 

7. Заступнику Міністра Улиді В.Ю., Департаменту з питань функціонування та реформування електроенергетичного сектора (Соркін Б.В.), Департаменту з питань ядерної енергетики та атомно-промислового комплексу (Чернов П.А.), НАК «Енергетична компанія України» (Позняков О.В.), ДП «НЕК «Укренерго» (Ущаповський К.В.), ДП НАЕК «Енергоатом» (Недашковський Ю.О.), керівникам енергетичних підприємств:

 - організувати підготовку об‘єктів електроенергетики до роботи в осінньо-зимовий період 2014/2015 року та забезпечити своєчасне виконання у повному обсязі загальних технічних умов їх готовності відповідно до Положення про порядок оцінки готовності об‘єктів електроенергетики до роботи в осінньо-зимовий період, затвердженого наказом Мінпаливенерго України від 07.07.2006 № 231 «Про затвердження Положення про порядок оцінки готовності  об’єктів електроенергетики  до роботи в осінньо-зимовий період», в редакції наказу Мінпаливенерго України від 29.12.2008 № 667 «Про внесення змін до Положення про порядок оцінки готовності об'єктів електроенергетики до роботи  в осінньо-зимовий період» ;

- забезпечити виконання ремонтних робіт у обсягах, визначених відповідними наказами Міненерговугілля;

- забезпечити укомплектування аварійним запасом обладнання, запасних частин та матеріалів.

Термін – 01.11.2014

- вжити заходів щодо зменшення технологічних порушень на об‘єктах електроенергетики.

Термін – протягом 2014 року

 

8. Заступникам Міністра Улиді В.Ю., Діденку І.М., Департаменту з питань функціонування та реформування електроенергетичного сектора (Соркін Б.В.), Департаменту з питань функціонування та реформування нафтогазового сектора (Бойчук А.М.), Фінансово-економічний департамент (Доля В.І.), керівникам енергогенеруючих компаній ТЕС і теплових електроцентралей з метою забезпечення проходження тепловими електростанціями і теплоелектроцентралями ОЗП 2014/2015 року з мінімальним споживанням природного газу:

- організувати закупівлю мазуту в необхідних обсягах;

- опрацювати можливість постачання мазуту на ТЕЦ, безпосередньо в ОЗП, з огляду на можливі обсяги його вітчизняного виробництва та імпорту;

- на ТЕЦ, на яких мазутогосподарство у незадовільному стані, здійснити нагальні заходи з його відновлення.

Термін – 01.10.2014

 

9. Заступнику Міністра Улиді В.Ю., Департаменту з питань функціонування та реформування електроенергетичного сектора (Соркін Б.В.), Департаменту з питань функціонування та реформування вугільної промисловості (Вівчаренко О.В.), ДП «НЕК «Укренерго» (Ущаповський К.В.), НАК «Енергетична компанія України» (Позняков О.В.), ПАТ «Укргідроенерго» (Сирота І.Г.), ДП НАЕК «Енергоатом» (Недашковський Ю.О.), ДП «Вугілля України (Стародубцев С.В.):

- обрахувати режими максимального використання потужностей ГАЕС, ГЕС;

- надати пропозиції щодо графіка ремонтів енергоблоків АЕС з урахуванням необхідності забезпечення максимальної кількості працюючих енергоблоків АЕС починаючи з 01.11.2014;

- розрахувати режими роботи та розробити баланс потужності на осінньо-зимовий максимум навантаження ОЕС України 2014/2015 років для його успішного проходження в умовах можливого дефіциту потужності, зокрема обмеженої генерації Донбаської ЕС;

- розробити можливі варіанти корегування показників Прогнозного балансу електроенергії ОЕС України до кінця 2014 року, враховуючи наслідки, спричинені активними воєнними діями в зоні АТО на даний час  та ймовірним подальшим ускладненням роботи енергетичного обладнання;

 - виконати розрахунок очікуваних обсягів постачання вугільної продукції з ресурсів державних вугледобувних підприємств для потреб ГК ТЕС до кінця 2014 року, враховуючи наслідки воєнних дій в зоні АТО.

Термін – 01.08.2014

 

10. Заступнику Міністра Улиді В.Ю., Департаменту з питань функціонування та реформування електроенергетичного сектора (Соркін Б.В.), Фінансово-економічному департаменту (Доля В.І.) разом з НКРЕ опрацювати механізми стимулювання використання електроенергії у нічний мінімум енергосистеми, зокрема:

- поглиблення диференціації вартості електроенергії протягом доби;

- віднесення витрат, пов’язаних із заміною лічильника на тризонний лічильник до експлуатаційних витрат, передбачених в тарифі;

- спрямування додаткового доходу енергопостачальних компаній від збільшення обсягу реалізації електричної енергії в нічний час на заходи з підвищення пропускної спроможності розподільних електричних мереж;-

спільно з НКРЕ розглянути питання утворення окремого розділу інвестиційних програм енергопостачальних компаній «Заходи з енергоефективності та енергозбереження».

Термін – 15.08.2014

 

11. Заступнику Міністра Улиді В.Ю., Департаменту стратегії розвитку ПЕК та інвестиційної політики (Кузнєцов С.К.), Департаменту з питань функціонування та реформування електроенергетичного сектора (Соркін Б.В.), Фінансово-економічному департаменту (Доля В.І.) разом з НКРЕ:

у разі доцільності, здійснити перегляд інвестиційних програм і проектів, тимчасово їх призупинити з метою спрямування коштів на фінансування заходів з підготовки до сталого проходження осінньо-зимового періоду 2014/2015 року.

Термін до 01.10.2014

 

12. Заступнику Міністра Улиді В.Ю., Департаменту з питань функціонування та реформування електроенергетичного сектора (Соркін Б.В.) надати пропозиції щодо  необхідності перерозподілу коштів енергопостачальних компаній, передбачених інвестиційними програмами 2014 року, на заходи з відновлення  пошкоджених енергооб’єктів Донецької та Луганської областей.

Термін – 01.08.2014

 

 

13. Керівникам енергогенеруючих компаній ТЕС:  забезпечити у 2014 році закупівлю вугільної продукції відповідно до потреби теплових електростанцій з дотриманням відповідних якісних показників.

Термін – протягом 2014 року

 

 

14. Керівникам енергогенеруючих компаній ТЕС і теплових електроцентралей:

- визначити та надати Міненерговугілля на затвердження обсяги запасу вугілля (для електростанцій, для яких основним паливом є вугілля) для забезпечення несення номінального навантаження складом енергоблоків, визначених для роботи в ОЗП  наказом Міненерговугілля від 17.01.2014 № 33 «Про підготовку обладнання електростанцій і теплових мереж до надійної та ефективної роботи у 2014 році та в осінньо-зимовий період 2014/2015 року» (із змінами), та обсяги 20-денного запасу мазуту для цих електростанцій, а також для електростанцій, для яких основним паливом є природний газ, для забезпечення роботи електростанції мінімальним складом генеруючого обладнання.

Термін – 01.08.2014

- забезпечити розробку та неухильне виконання перспективних планів заміни та реконструкції теплових мереж, проведення гідравлічних випробувань теплових мереж перед початком опалювального сезону.

Термін – 15.10.2014

- забезпечити укладення договорів на поставку топкового мазуту, підготувати мазутні господарства підприємств для переходу на резервний вид палива та створити необхідні запаси мазуту.

Термін – 15.10.2014

 

15. Керівникам енергопостачальних компаній:

- посилити контроль за встановленими споживачам режимами електроспоживання;

- забезпечити виконання ремонтних робіт у обсягах, визначених наказом Міненерговугілля від 04.07.2014 №487 «Про забезпечення надійної роботи електричних мереж у 2014 році», здійснення випробувань та вимірювань, у т.ч. тепловізійних обстежень,  у нормативні терміни та виконання ремонтно-експлуатаційних робіт на об'єктах електричних мереж  відповідно до вимог ГНД «Правила технічного обслуговування та ремонту обладнання, будівель і споруд електростанцій та мереж», затвердженого наказом Мінпаливенерго від 14.05.2003 № 228, враховуючи перспективу зростання електричного навантаження, у першу чергу в розподільних електромережах, пов’язаного із збільшення використання електроенергії на електроопалення;

- забезпечити укомплектування аварійним запасом відповідно до Норм аварійного запасу устаткування, будівельних конструкцій та матеріалів для електричних мереж напругою 0,38-150 кВ, затверджених наказом Міненерго України від 21.07.1998 № 124;

Термін – постійно

- забезпечити виконання інвестиційних програм, планів капітальних та поточних ремонтів, у тому числі графіків розчистки трас повітряних ліній 0.4-150 кВ на 2014 рік, відповідно до вимог ГКД 34.20.507-2003 «Технічна експлуатація електричних станцій і мереж. Правила», затверджених наказом Мінпаливенерго від 13.06.2003 № 296;

- вжити заходів щодо спрощення та здешевлення процедур заміни споживачам лічильників електроенергії на трифазні лічильники з метою заохочення споживачів до використання електроопалення.

Термін – IV квартал 2014 року

 

16. Державній інспекції з експлуатації електричних станцій і мереж (Гутаревич О.Т.), Держенергонагляду (Лушкін В.А.) забезпечити контроль за станом підготовки енергетичного господарства підприємств, установ та організацій до осінньо-зимового періоду 2014/2015 року (відповідно до своїх повноважень).

Термін – постійно

 

17. Керівникам вугільних підприємств забезпечити виконання  заходів з підготовки  підприємств до стабільної роботи в осінньо-зимовий період 2014/2015 років, у числі яких:

2.1 виконати роботи по капітальному та поточному ремонту котлів і  допоміжного котельного обладнання, теплотрас, шахтних калориферних установок в обсягах, визначених планами підготовки;

2.2 забезпечити чистку шахтних водозбірників із закінченням робіт до початку осінньо-зимового періоду;

2.3 створити на котельнях на початок опалювального сезону необхідний запас палива;

2.4 забезпечити вивезення вугілля на побутові потреби вуглеотримувачам відповідно до вимог статей 43 і 48 Гірничого Закону України.

Термін –  15.10.2014

 

18. Першому заступнику Міністра Зюкову Ю.Є., Департаменту з питань функціонування та реформування вугільної промисловості (Вівчаренку О.В.) забезпечити контроль за виконанням заходів з підготовки державних підприємств вугільної промисловості до стабільної роботи в осінньо-зимовий період 2014/2015 років.

Термін – 15.10.2014

 

 

Голова колегії

Ю. Продан

 

 

 

 

РІШЕННЯ КОЛЕГІЇ

Міністерства енергетики та вугільної промисловості України

 

15 липня 2014 року

№ 1.2

м. Київ

 

«Про стан виконавської дисципліни

за підсумками роботи у І півріччі 2014 року»

 

 

КОЛЕГІЯ ВИРІШИЛА:

 

1. Взяти до відома інформацію про стан виконавської дисципліни у Міністерстві енергетики та вугільної промисловості України за підсумками роботи у І півріччі 2014 року.

 

2. Першому заступнику Міністра Зюкову Ю.Є., заступникам Міністра Улиді В.Ю. та Діденку І.М.:

взяти під особистий контроль виконання в структурних підрозділах (за напрямами діяльності) завдань, визначених актами законодавства, дорученнями Президента України та Кабінету Міністрів України, запитів та звернень народних депутатів України.

Термін – постійно

 

3. Заступнику Міністра Улиді В.Ю. взяти під особистий контроль виконання структурними підрозділами пункту 1 статті 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації», яким передбачено інформувати запитувача офіційним листом не пізніше п’яти робочих днів з дня отримання запиту та у разі неможливості розгляду запиту у 5-денний термін надавати проміжну відповідь з викладенням причин продовження терміну розгляду, та дотримання загального терміну розгляду 20 робочих днів з моменту одержання запиту.

Термін - постійно

 

4. Керівникам структурних підрозділів апарату Міненерговугілля, підприємств, установ та організацій, що входять сфери його управління:

- забезпечити безумовне виконання доручень, визначених актами законодавства, дорученнями вищих органів виконавчої влади та керівництва міністерства;

- забезпечити належну організацію взаємодії з іншими органами виконавчої влади в процесі розробки актів законодавства про всі непередбачувані ситуації, ускладнення та перешкоди виконанню завдань, визначених законами України, постановами Верховної Ради України, актами і дорученнями Президента України та Кабінету Міністрів України   доповідати заступнику Міністра за напрямом діяльності;

- забезпечувати щоденний моніторинг виконання завдань у підпорядкованих структурних підрозділах та вчасне інформування відділу документообігу та контролю за виконанням документів Департаменту адміністративно-господарського забезпечення та документообігу про стан виконання актів і доручень вищих органів державної влади

Термін – постійно

- всебічно проаналізувати причини, що призвели до порушень виконавської дисципліни в очолюваних підрозділах, вжити вичерпних заходів щодо виконання у повному обсязі завдань, визначених актами та дорученнями Кабінету Міністрів України, протокольними дорученнями, наданими на засіданнях Уряду, а також дорученнями керівництва міністерства; вжити заходів щодо притягнення винних у порушенні виконавської дисципліни посадових осіб до дисциплінарної та матеріальної відповідальності;

- здійснити всебічний аналіз документів тривалого виконання, терміни яких вже спливли або втратили актуальність та терміново вирішити питання щодо перенесення терміну виконання вищезазначених доручень або внести пропозиції керівництву міністерства щодо зняття їх з контролю.

 

5. Департаменту адміністративно-господарського забезпечення та документообігу (Дячуку Г.І.) інформувати керівництво Міністерства про стан виконавської дисципліни в центральному апараті Міненерговугілля

Термін – постійно

 

6. Управлінню по роботі з персоналом (Єлєтіна І.М.), Департаменту адміністративно-господарського забезпечення та документообігу (Дячуку Г.І.) вивчити питання щодо притягнення до дисциплінарної відповідальності порушників виконавської дисципліни в Міненерговугілля України.

 

 

 

Голова колегії

Ю. Продан

 

 

 

 

РІШЕННЯ КОЛЕГІЇ

Міністерства енергетики та вугільної промисловості України

 

15 липня 2014 року

№ 1.3

м. Київ

 

«Про результати внутрішнього аудиту за І півріччя 2014 року»

 

 

КОЛЕГІЯ ВИРІШИЛА:

 

1. Керівникам підприємств, установ, організацій (об'єднань), що належать до сфери управління Міністерства енергетики та вугільної промисловості України, та господарських товариств, щодо яких Міненерговугілля здійснює управління корпоративними правами держави забезпечити :

- персональну відповідальність за результати фінансово-господарської діяльності очолюваних ними підприємств, установ, організацій (об'єднань) та господарських товариств;

- раціональне та економічно-обґрунтоване використання фінансових та трудових ресурсів, збереження ввіреного майна.

Термін - постійно

- усунення виявлених під час аудитів і перевірок порушень та недоліків у терміни, передбачені нормативно-правовими актами й розпорядчими документами Міненерговугілля

Термін – постійно

 

2. Департаменту внутрішнього аудиту підприємств ПЕК               (Дубовий С.В.) підготувати інформацію щодо реагування Генеральною прокуратурою України на звернення Міненерговугілля, які надсилались за результатами проведених аудитів у І півріччі 2014 року.

Термін – 01.08.2014

 

 

 

Голова колегії

Ю. Продан

 

 

 

 

РІШЕННЯ КОЛЕГІЇ

Міністерства енергетики та вугільної промисловості України

 

15 липня 2014 року

№ 1.4

м. Київ

 

«Про вжиті заходи, спрямовані на запобігання та протидію

корупції в енергетиці та вугільній промисловості

у 2013 році та І півріччі 2014 року»

 

Обговоривши доповідь виконуючого обов'язки завідувача Сектору з питань запобігання та виявлення корупції Матвійчука В.В., колегія зазначає, що протягом 2013 року та І півріччя 2014 року Міністерством енергетики та вугільної промисловості України, з метою виконання Указу Президента України від 21.10.2011 № 1001 «Про Національну антикорупційну стратегію на 2011-2015 роки», Державної програми щодо запобігання і протидії корупції на 2011-2015 роки, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 28.11.2011 № 1240, Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції», вживалися систематичні превентивні заходи, спрямовані на запобігання проявам корупції у Міністерстві, а також державних підприємствах, установах, організаціях та об’єднаннях, що належать до сфери управління Міненерговугілля, та господарських товариствах, щодо яких Міненерговугілля здійснює управління корпоративними правами держави.

З метою забезпечення реалізації положень законодавства України  щодо запобігання та протидії корупції у апараті Міністерства, державних підприємствах, установах, організаціях та об’єднаннях, що належать до сфери управління Міненерговугілля, та господарських товариств, щодо яких Міненерговугілля здійснює управління корпоративними правами держави, здійснено заходи:

1. Забезпечено виконання відповідних квартальних планів Міненерговугілля у 2013 році.

2. Затверджено План заходів Міністерства енергетики та вугільної промисловості України щодо запобігання і протидії корупції на 2014 рік.

3. Затверджено перелік Заходів щодо мінімізації можливості виникнення конфлікту інтересів серед державних службовців Міністерства енергетики та вугільної промисловості України та врегулювання конфлікту інтересів у разі його виникнення.

4. Забезпечено, спільно з Управлінням по роботі з персоналом, подання працівниками Міненерговугілля декларацій про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2013 рік.

5. Забезпечено утворення (визначення) та функціонування підрозділів (осіб) з питань запобігання та виявлення корупції на державних підприємствах, установах, організаціях та об’єднаннях, що належать до сфери управління Міненерговугілля, та господарських товариств, щодо яких Міненерговугілля здійснює управління корпоративними правами держави.

6. Підрозділами з питань запобігання та виявлення корупції (уповноваженими особами), спільно з працівниками кадрових служб державних підприємств, установ, організацій та об’єднань, що належать до сфери управління Міненерговугілля, та господарських товариств, щодо яких Міненерговугілля здійснює функції з управління корпоративними правами держави, сформовано списки посадових осіб цих підприємств та забезпечено вчасне подання ними декларацій про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2013 рік.

7. Проведено низку семінарів з вивчення норм антикорупційного законодавства для працівників, які працюють в апараті Міністерства менше чотирьох місяців та не проходили відповідне навчання у 2014 році, а також розширений семінар з відповідної тематики для представників державних підприємств, установ, організацій та об’єднань, що належать до сфери управління Міненерговугілля.

Також Сектором з питань запобігання та виявлення корупції забезпечується надання структурним підрозділам, працівникам апарату Міненерговугілля, державним підприємствам, установам, організаціям та об’єднанням, що належать до сфери управління Міненерговугілля, та господарським товариствам, щодо яких Міненерговугілля здійснює повноваження з управління корпоративними правами держави, роз'яснень стосовно застосування антикорупційного законодавства.

 

КОЛЕГІЯ ВИРІШИЛА:

 

1. Взяти до відома інформацію виконуючого обов'язки завідувача Сектору з питань запобігання та виявлення корупції Матвійчука В.В. про вжиті заходи, спрямовані на запобігання та протидію корупції в енергетиці та вугільній промисловості у 2013 році та І півріччі 2014 року.

 

2. Керівникам структурних підрозділів, державних підприємств, установ, організацій та об’єднань, що належать до сфери управління Міненерговугілля, та господарських товариств, щодо яких Міненерговугілля здійснює повноваження з управління корпоративними правами держави, забезпечити виконання Плану заходів Міністерства енергетики та вугільної промисловості України щодо запобігання і протидії корупції на 2014 рік.

Термін – протягом 2014 року

 

3. Керівникам структурних підрозділів, державних підприємств, установ, організацій та об’єднань, що належать до сфери управління Міненерговугілля, та господарських товариств, щодо яких Міненерговугілля здійснює повноваження з управління корпоративними правами держави, посилити роботу щодо попередження виникнення можливого конфлікту інтересів.

Термін – протягом 2014 року

 

4. Керівникам підрозділів (особам) з питань запобігання та виявлення корупції державних підприємств, установ, організацій та об’єднань, що належать до сфери управління Міненерговугілля, та господарських товариств, щодо яких Міненерговугілля здійснює управління корпоративними правами держави, забезпечити проведення логічного та арифметичного контролю декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру, поданих посадовими особами зазначених підприємств.

Термін – протягом 2014 року

 

5. Сектору з питань запобігання та виявлення корупції (Гекалюк Р.А.) надати списки працівників державних підприємств, установ, організацій та об’єднань, що належать до сфери управління Міненерговугілля, та господарських товариств, щодо яких Міненерговугілля здійснює функції з управління корпоративними правами держави, які брали участь у семінарах з вивчення норм антикорупційного законодавства.                    

Термін – 01.08.2014

 

 

 

Голова колегії

Ю. Продан

 

 

 

 

РІШЕННЯ КОЛЕГІЇ

Міністерства енергетики та вугільної промисловості України

 

15 липня 2014 року

№ 1.5

м. Київ

 

 

«Про нагородження»

 

За багаторічну сумлінну працю, вагомі трудові досягнення, значний особистий внесок у забезпечення сталої роботи паливно-енергетичного комплексу

КОЛЕГІЯ ВИРІШИЛА:

 

1. Порушити клопотання перед Кабінетом Міністрів України щодо нагородження Почесною грамотою Кабінету Міністрів  України (із врученням пам’ятного знаку):

 

АВДЄЄВОЇ

Світлани Іванівни

-

апаратника вуглезбагачення відокремленого підрозділу «Центральна збагачувальна фабрика «Шахтарська» Державного підприємства «Шахтарськантрацит», Донецька область

 

АКІМЧЕНКОВА

Валерія Вікторовича

-

респіраторника Першого воєнізованого гірничорятувального загону Державної воєнізованої гірничорятувальної служби у вугільній промисловості, Донецька область

 

АНДРЄЄВА

Олександра Яковича

-

прохідника відокремленого підрозділу «Шахта «Північна» Державного підприємства «Макіїввугілля», Донецька область

 

БАБІЧА

Володимира Васильовича

-

гірника підземного відокремленого підрозділу «Шахта «Родинська» Державного підприємства «Красноармійськвугілля», Донецька область

 

БЕРДНИКОВА

Олександра Йосиповича

-

гірника з ремонту гірничих виробок  технічної одиниці «Шахта «Зоря» Державного підприємства «Сніжнеантрацит», Донецька область

 

БЄЛИКОВА

Ігоря Борисовича

-

першого заступника начальника Державної воєнізованої гірничорятувальної служби у вугільній промисловості

 

БІЛАНЯ

Василя Олексійовича

-

прохідника відокремленого підрозділу «Шахта «Лісова» Державного підприємства «Львіввугілля», Львівська область

 

БОЛЬШАКОВА

Сергія Васильовича

-

прохідника структурного підрозділу «Шахта імені Карла Маркса» Державного підприємства «Орджонікідзевугілля», Донецька область

 

БОНДАРЯ

Владислава Володимировича

-

заступника начальника дільниці з видобування вугілля відокремленого підрозділу шахта «Золоте» Державного підприємства «Первомайськвугілля», Луганська область

 

БУХТІЯРОВА

Олександра Олександровича

-

машиніста гірничих виїмкових машин виробничого структурного підрозділу «Шахтоуправління Павлоградське» Публічного акціонерного товариства «ДТЕК Павлоградвугілля», Дніпропетровська область

 

ВАСЬКІВА

Віктора Івановича

-

прохідника дільниці підготовчих робіт відокремленого підрозділу «Шахта «Великомостівська» Державного підприємства «Львіввугілля», Львівська область

 

ВАЙЛА

Олега Володимировича

-

забійника на відбійних молотках дільниці з видобування вугілля структурного підрозділу «Шахта ім. К.А.Румянцева» Державного підприємства «Артемвугілля», Донецька область

 

ГАЙДАМАКІНА

Володимира Сергійовича

-

помічника начальника дільниці з експлуатації стаціонарного та автоматичного обладнання технічної одиниці «Шахта «Ясинівська-Глибока» відокремленого підрозділу «Шахтоуправління імені С.М.Кірова» Державного підприємства «Макіїввугілля», Донецька область

 

ГРЕБЕНЮКА

Олега Олександровича

-

прохідника Публічного акціонерного товариства «Шахтоуправління «Донбас», Донецька область

 

ГРУДЄВА

Євгена Вікторовича

-

головного механіка відокремленого підрозділу «Шахта «Чайкіно» Державного підприємства «Макіїввугілля», Донецька область

 

ГУЦАЛА

Михайла Антоновича

-

гірника очисного забою відокремленого підрозділу «Шахта імені Єгора Трохимовича Абакумова» Державного підприємства «Донецька вугільна енергетична компанія», Донецька область

 

ЖИРОНКІНА

Олексія Антоновича

-

електрослюсаря підземного водовідливного комплексу шахти «Красний Октябрь» Державного підприємства «Укршахтгідрозахист», Донецька область

 

ЗИМИ

Анатолія Петровича

-

електрослюсаря підземного  виробничого структурного підрозділу «Шахтоуправління «Добропільське» Товариства з обмеженою відповідальністю «ДТЕК Добропіллявугілля», Донецька область

 

ІВАСЮКА

Олега Володимировича

-

генерального директора Державного підприємства «Сніжнеантрацит», Донецька область

 

КАРИК

Ірини Володимирівни

-

машиніста підіймальних машин виробничого структурного підрозділу «Шахтоуправління «Добропільське» Товариства з обмеженою відповідальністю «ДТЕК Добропіллявугілля», Донецька область

 

КИСЕЛЕНКА

Вадима Володимировича

-

прохідника структурного підрозділу «Шахта «Ольховатська» Державного підприємства «Орджонікідзевугілля», Донецька область

 

КОВАЛЕНКА

Бориса Володимировича

-

начальника дільниці відокремленого виробничого підрозділу «Шахта «Ніканор-Нова» Державного підприємства «Луганськвугілля», Луганська область

 

КОВАЛЬОВА

Миколи Єгоровича

-

гірника з ремонту гірничих виробок відокремленого підрозділу «Шахта «Прогрес» Державного підприємства «Торезантрацит», Донецька область

 

КОЗАНЕНКА

Сергія Хайнерича

-

електрослюсаря підземного відокремленого підрозділу «Шахта «Новопавлівська» Державного підприємства «Донбасантрацит», Луганська область

 

КОЖИНА

Андрія Вікторовича

-

токаря механічного цеху Департаменту управління виробництва Публічного акціонерного товариства «Харківський машинобудівний завод «Світло шахтаря»,      м. Харків

 

КОЛІБАБЧУКА

Анатолія Івановича

-

прохідника відокремленого підрозділу «Шахтоуправління Свердловське» Товариства з обмеженою відповідальністю «ДТЕК Свердловантрацит», Луганська область

 

КОРНОВАНА

Олександра Івановича

-

гірника очисного забою дільниці з видобутку вугілля виробничого структурного підрозділу «Шахтоуправління Тернівське» Публічного акціонерного товариства «ДТЕК Павлоградвугілля», Дніпропетровська область

 

КОСТЮЧЕНКА

Вадима Анатолійовича

-

машиніста гірничих виїмкових машин виробничого структурного підрозділу «Шахтоуправління «Білозерське» Товариства з обмеженою відповідальністю «ДТЕК Добропіллявугілля», Донецька область

 

КРИСАКА

Миколи Юрійовича

-

гірничомонтажника відокремленого підрозділу «Шахта №9 «Нововолинська» Державного підприємства «Волиньвугілля», Волинська оболасть

 

ЛАДВИНСЬКОГО

Олександра Євгеновича

-

гірника очисного забою відокремленого підрозділу «Шахта «Жовтневий рудник» Державного підприємства «Донецька вугільна енергетична компанія», Донецька область

 

ЛАСКЕВИЧА

Олексія Андрійовича

-

голови Громадської організації «Спілка шахтарів-інвалідів праці Волині», Волинська область

 

ЛИСУНА

Анатолія Олександровича

-

заступника директора з господарських та соціальних питань відокремленого підрозділу «Шахта «Курахівська» Державного підприємства «Селидіввугілля», Донецька область

 

МАКЄЄВА

Ігоря Борисовича

-

начальника дільниці з видобутку вугілля відокремленого підрозділу «Шахта «Росія» Державного підприємства «Селидіввугілля», Донецька область

 

МАРКЕВИЧА

Сергія Валерійовича

-

машиніста гірничих виїмкових машин Публічного акціонерного товариства «ДТЕК Шахта Комсомолець Донбасу», Донецька область

 

МЕРЗЛИКІНА

Андрія Вікторовича

-

машиніста гірничо-виїмкових машин дільниці з видобування вугілля  Державного підприємства «Шахтоуправління «Південнодонбаське №1», Донецька область

 

МІКЛАША

Сергія Євгеновича

-

забійника на відбійних молотках відокремленого підрозділу «Шахта «Південна» Державного підприємства «Дзержинськвугілля», Донецька область

 

МОСКОВКІНА

Сергія Георгійовича

-

прохідника Публічного акціонерного товариства «Шахтоуправління «Донбас», Донецька область

 

НАЛИВАЙКА

Анатолія Тихоновича

-

начальника дільниці підготовчих робіт структурного підрозділу «Шахта імені А.І.Гайового» Державного підприємства «Артемвугілля», Донецька область

 

НИЧИПОРУКА

Сергія Григоровича

-

диспетчера гірничого відокремленого підрозділу «Шахтоуправління «Нововолинське» Державного підприємства «Волиньвугілля», Волинська область

 

ОКОМАШЕНКА

Володимира Анатолійовича

-

прохідника дільниці підготовчих робіт відокремленого підрозділу «Шахта 1-3 «Новогродівська» Державного підприємства «Селидівввугілля», Донецька область

 

ОМЕЛЬЧЕНКА

Ігоря Володимировича

-

гірника очисного забою відокремленого підрозділу «Шахта «Іловайська» Державного підприємства «Шахтарськантрацит», Донецька область

 

ПАВЛИХИ

Людмили Миколаївни

 

-

заступника директора з економіки відокремленого підрозділу «Антрацитвантажтранс» Державного підприємства «Антрацит», Луганська область

ПАСКАРЯ

Євгена Івановича

-

електрослюсаря підземного дільниці з видобування вугілля відокремленого підрозділу «Шахтоуправління імені Л.І.Лутугіна» Державного підприємства «Торезантрацит», Донецька область

 

ПАХОМОВА

Сергія Анатолійовича

-

директора з виробництва Державного підприємства «Селидіввугілля», Донецька область

 

ПОДЛЄСНОГО

Леоніда Єгоровича

-

гірничомонтажника підземного відокремленого підрозділу «Шахта «Україна» Державного підприємства «Селидіввугілля», Донецька область

 

ПИЖОВА

Сергія Вікторовича

-

заступника директора департаменту – начальника Управління виробничих програм Департаменту з питань функціонування та реформування вугільної промисловості Міненерговугілля, м. Київ

 

ПРОКОФ’ЄВА

Сергія Володимировича

-

гірника очисного забою відокремленого підрозділу «Шахта імені Михайла Івановича Калініна» Державного підприємства «Донецька вугільна енергетична компанія», Донецька область

 

ПРОХАНОВА

Олександра Євгеновича

-

машиніста крана автомобільного відокремленого підрозділу «Автобаза» Державного підприємства «Антрацит», Луганська область

 

ПРОХОДИ

Сергія Миколайовича

-

прохідника дільниці підготовчих робіт виробничого структурного підрозділу «Шахтоуправління Першотравенське» Публічного акціонерного товариства «ДТЕК Павлоградвугілля», Дніпропетровська область

 

САВІЧЕВА

Андрія Івановича

-

забійника на відбійних молотках відокремленого підрозділу шахта імені Ф.Е.Дзержинського Державного підприємства «Дзержинськвугілля», Донецька область

 

САМАРСЬКОГО

Олега Володимировича

-

електрослюсаря підземного дільниці конвеєрного транспорту виробничого структурного підрозділу «Шахтоуправління Дніпровське» Публічного акціонерного  товариства «ДТЕК Павлоградвугілля», Дніпропетровська область

 

СИДОРОВА

Геннадія Миколайовича

-

прохідника відокремленого підрозділу «Шахта «Трудівська» Державного підприємства «Донецька вугільна енергетична компанія», Донецька область

 

СИЛЕНКА

Олексія Сергійовича

-

командира взводу Третього воєнізованого гірничорятувального загону Державної воєнізованої гірничорятувальної служби у вугільній промисловості, Донецька область

 

СКУБЯКА

Станіслава Володимировича

-

механіка основного виробництва Товариства з обмеженою відповідальністю «Моспінське вуглепереробне підприємство», Донецька область

 

ТІТОВА

Сергія Івановича

-

начальника відділу монтажу та демонтажу очисних вибоїв Управління виробничих програм Департаменту з питань функціонування та реформування вугільної промисловості Міненерговугілля, м. Київ

ТОПОРІВСЬКОГО

Володимира Ярославовича

-

гірничомонтажника відокремленого підрозділу «Шахта «Червоноградська» Державного підприємства «Львіввугілля», Львівська область

ТИМОФЕЄНКА

Олега Дмитровича

-

гірника очисного забою відокремленого підрозділу «Шахта імені Челюскінців» Державного підприємства «Донецька вугільна енергетична компанія», Донецька область

 

ШИШЛАКОВА

Олександра Миколайовича

-

прохідника підземного відокремленого підрозділу «Шахта «Південнодонбаська №3 імені Миколи Сафоновича Сургая» Державного підприємства «Донецька вугільна енергетична компанія», Донецька область

 

ШОП’ЯКА

Ігоря Володимировича

-

гірника очисного забою відокремленого підрозділу «Шахта «Степова» Державного підприємства «Львіввугілля», Львівська область

 

ШРУБОВАНОГО

Сергія Анатолійовича

-

гірника очисного забою відокремленого підрозділу «Шахтоуправління Ровеньківське» Товариства з обмеженою відповідальністю «ДТЕК Ровенькиантрацит», Луганська область

 

ЯНОВСЬКОГО

Аркадія Олексійовича

-

прохідника відокремленого підрозділу «Шахтоуправління Ясенівське» Товариства з обмеженою відповідальністю «ДТЕК Ровенькиантрацит», Луганська область

 

ЯРОВОГО

Олександра Миколайовича

-

головного інженера служби збагачення Державного підприємства «Вугільна компанія «Краснолиманська», Донецька область

 

 

ВОРОЖБИТА

Григорія Федоровича

-

машиніста крана автомобільного Гнідинцівського газопереробного заводу Публічного акціонерного товариства “Укрнафта”, Чернігівська область

 

ГОРДЄЄНКА

Василя Васильовича

-

начальника відділу метрологічного контролю лічильників газу Департаменту метрологічного контролю філії “Метрологічний центр Національної акціонерної компанії “Нафтогаз України”, Київська область

ГРИЦЕЯ

Олега Борисовича

-

начальника відділу планування та звітності Управління економіки та фінансів апарату управління філії “Управління магістральних газопроводів “Львівтрансгаз” Публічного акціонерного товариства “Укртрансгаз”, Львівська область

 

КОЗІНЦЕВОЇ

Ольги Іванівни

-

заступника генерального директора Публічного акціонерного товариства по газопостачанню та газифікації “Маріупольгаз”, Донецька область

 

МЕЛЬНИКА

Петра Петровича

-

слюсаря з експлуатації та ремонту газового устаткування служби внутрішньобудинкого газового обладнання Публічного акціонерного товариства по газопостачанню та газифікації “Хмельницькгаз”, Хмельницька область

 

МОСКАЛЕНКА

Станіслава Яковича

-

слюсаря з експлуатації та ремонту газового устаткування служби експлуатації внутрішньобудинкових газових мереж та обладнання Публічного акціонерного товариства по газопостачанню та газифікації “Полтавагаз”, Полтавська область

 

ОРЛОВСЬКОГО

Миколи Володимировича

-

токаря дільниці механо-ремонтної служби технологічного цеху стабілізації конденсату Управління з переробки газу та газового конденсату Публічного акціонерного товариства “Укргазвидобування”, Полтавська область

 

ПАНТЕЛЮКА

Василя Юрійовича

-

монтера із захисту підземних трубопроводів від корозії служби діагностики газопроводів Новомосковського управління по експлуатації газового господарства Публічного акціонерного товариства по газопостачанню та газифікації “Дніпропетровськгаз”, Дніпропетровська область

 

ТАРАСЕНКА

Анатолія Михайловича

-

приладиста лінійної виробничо-диспетчерської станції “Глинсько-Розбишівська” філії “Придніпровські магістральні нафтопроводи” Публічного акціонерного товариства “Укртранснафта”, Полтавська область

 

АРБУЗОВА

Євгена Леонідовича

-

помічника директора відокремленого підрозділу “Головдерженергонагляд” Державного підприємства “Національна енергетична компанія “Укренерго”

ЗУБРЕЙЧУКА

Анатолія Степановича

-

начальника відокремленого підрозділу “Держенергонагляд у Північному регіоні” - заступник Головного державного інспектора України з енергетичного нагляду у Північному регіоні державного підприємства “Національна енергетична компанія “Укренерго”

 

ПІРНЯКА

Михайла Івановича

-

першого заступника начальника відокремленого підрозділу “Держенергонагляд у Південно-Західному регіоні” - старший державний інспектор з енергетичного нагляду Державного підприємства “Національна енергетична компанія “Укренерго”

 

 

- трудового колективу дільниці з видобутку вугілля № 6 виробничого структурного підрозділу «Шахтоуправління імені Героїв Космосу» Публічного акціонерного товариства «ДТЕК Павлоградвугілля», Дніпропетровська область

 

- трудового колективу дільниці з монтажу, демонтажу, ремонту скіпового обладнання Державного підприємства «Вугільна компанія «Краснолиманська», Донецька область

 

- трудового колективу Державного Макіївського науково-дослідного інституту з безпеки робіт у гірничій промисловості, Донецька область

 

 

 

 

Голова колегії

Ю. Продан

 

версія для друку