МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА
ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

Керівникам компаній та підприємств

05.06.2014 | 10:10

 

 

від 26.05.2014   № 2/14-2286

 

 

Керівникам компаній та підприємств

(за списком)

 

 

Міністерство енергетики та вугільної промисловості України доводить до Вашого відома що з 1 липня 2014 року набирає чинності постанова Кабінету Міністрів України «Про посилення соціального захисту населення в умовах підвищення цін і тарифів на комунальні послуги» від 05.04.2014 № 83, якою затверджено Порядок призначення і надання населенню компенсації додаткових витрат на оплату комунальних послуг в умовах підвищення цін і тарифів на послуги (далі – Порядок).

 

Відповідно до пункту 8 Порядку на запит органів соціального захисту населення житлово-експлуатаційні організації, житлово-будівельні (житлові) кооперативи, об'єднання співвласників багатоквартирного будинку та підприємства, що надають комунальні послуги (далі - підприємства), подають у п'ятиденний строк з дня надходження запиту інформацію про:

 

1) середньомісячний розмір плати за фактично спожиті комунальні послуги у межах норм споживання (з урахуванням пільг та субсидій, які надавалися відповідно до законодавства) до зміни цін і тарифів на комунальні послуги - окремо для опалювального та неопалювального періоду;

2) розмір плати за комунальні послуги виходячи з фактичного обсягу середньомісячного споживання комунальних послуг у попередньому періоді у межах норм споживання (з урахуванням пільг, які надаються відповідно до законодавства) після зміни цін і тарифів на комунальні послуги - окремо для опалювального та неопалювального періодів.

 

Керуючись вищезазначеним, прошу з дня набуття чинності вищезазначеної постанови, надавати органам соціального захисту населення відповідну інформацію.

 

Також, прошу в рамках інформаційно-роз’яснювальної роботи серед споживачів, розробити та провести необхідні заходи про порядок та умови надання компенсації, у тому числі із залученням засобів масової інформації.

 

Про результати проведеної роботи поінформувати Міненерговугілля до 01.09.2014. Інформацію прохання надіслати по тел./факсу (044) 594-66-11 та на електронну пошту: marchenkova@mev.energy.gov.ua .

 

 

Перший заступник Міністра                                                               Ю. Зюков

 

 

Марченкова,

594-66-11

 

 

версія для друку