МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ

Оголошення для визначення кандидатури організатора аукціону з продажу майна дочірнього підприємства « Ірдиньторф» Державного підприємства «Київторф»

15.01.2014 | 12:15

Арбітражний керуючий Пшеничний Сергій Миколайович, діючи на підставі ухвали господарського суду Черкаської області від 17.09.2013 року в справі №925/562/13 та ЗУ «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом», оголошує конкурс для визначення організатора аукціону для продажу майна підприємства-боржника ДП «Ірдиньторф» державного підприємства «Київторф» Черкаський район смт. Ірдинь, вул Леніна, 2 код ЄДРПОУ 21377743).

Умови проведення конкурсу: відповідно до вимог ст. 49 ЗУ «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом», до участі в конкурсі допускаються фізичні або юридичні особи, що мають ліцензію на проведення торгів, достатній, але не менш як три роки, досвід проведення аукціонів. Для участі в конкурсі претендент подає арбітражному керуючому Пшеничному С.М. такі документи: заяву про участь у конкурсі із зазначенням повного найменування, реквізитів (місцезнаходження, телефон, телефакс, електронна пошта, інші засоби зв'язку) форми власності та статусу підприємства (організації), складу керівництва (прізвище, ініціали, посада), чисельності працівників, спеціалізації претендента, який виявив бажання брати участь у конкурсі, а також найменшу суму винагороди; копії установчого документа (статуту або засновницького договору), свідоцтва про державну реєстрацію, довідки про включення до ЄДРПОУ, засвідчені підписом керівника та печаткою учасника конкурсу; копію договору про організацію продажу майна; копію балансу та звіту про фінансові результати за попередній рік, засвідчені підписом та печаткою керівника; документ, що підтверджує наявність мережі філій по Україні, копія положення про філію (місцезнаходження, телефони, ПІБ директора); інформацію про наявність власного видання загальнодержавного розповсюдження. Організатором аукціону не може бути зацікавлена особа стосовно боржника, кредиторів та замовника аукціону.

Конкурсні пропозиції приймаються на протязі двадцяти днів з дня розміщення оголошення на веб-сайті Міненерговугілля України.

Пропозиції мають бути направлені на адресу для поштової кореспонденції: м.Черкаси,18008 вул. Вернигори, 16, к 6 Тел. для довідок: (097) 9315386. Замовник аукціону арбітражний керуючий    ДП « Ірдиньторф»     Пшеничний С.М.

 

 

Арбітражний керуючий ДП « Ірдиньторф»                   Пшеничний С.М.

 

версія для друку