МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА
ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

За підсумками 2013 року значно покращено стан промислової безпеки в ПАТ «Укргазвидобування»

16.01.2014 | 15:41

За підсумками 2013 року в ПАТ «Укргазвидобування» кількість травмованих працівників зменшилась на 75%, якщо порівняти з 2012 роком. Це найнижчий показник з часів утворення «Укргазвидобування».

Також, проти  2012 року, на 33% зменшилась загальна кількість нещасних випадків, на 75% зменшилась кількість нещасних випадків із смертельним наслідком, на 50% зменшилась кількість випадків, не пов’язаних з виробництвом. Не було допущено групових нещасних випадків, дорожньо-транспортних пригод, пожеж, надзвичайних ситуацій та категорійних аварій.

Досягнення таких показників стало можливим завдяки впровадженню у 2013 році у господарську діяльність Товариства нової, третьої редакції «Системи охорони праці ПАТ «Укргазвидобування», яка сертифікована на відповідність ДСТУ OHSAS 18001:2010, а також постійного пильного контролю за станом промислової безпеки на об’єктах службами охорони праці та поліпшенням умов праці працівників. Саме завдяки цьому вдалося значно знизити рівень виробничого травматизму та не допустити пожеж, аварійних та надзвичайних ситуацій на виробництві у 2013 році.

 

 

Довідка:

ПАТ "Укргазвидобування" є найбільшою газовидобувною компанією України, яка здійснює діяльність у 11 регіонах України. На сьогоднішні на підприємствах Компанії працює майже 21 тисяча осіб.

ПАТ "Укргазвидобування" є одним з найбільших бюджетоутворюючих підприємств країни.

 

 

 

 

 

Прес-служба ПАТ "Укргазвидобування"

версія для друку