МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА
ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

Гірники державного підприємства «Вугільна компанія «Краснолиманська» та ТОВ «Краснолиманське» звітують про 115-й мільйон тонн вугілля з початку роботи шахти

13.12.2013 | 12:27

Державне підприємство «Вугільна компанія «Краснолиманська» та ТОВ «Краснолиманське» з радістю повідомляють, що в четверту зміну 12 грудня гірники «Краснолиманської» видали на-гора 2 мільйони  тонн вугілля з початку року і зарахували до своєї виробничої скарбнички 115-й мільйон тонн з початку роботи шахти.

Ця трудова перемога досягнута завдяки згуртованій роботі всіх підрозділів і служб підприємства, самовідданій праці кожного члена колективу краснолиманців, що саме у своїй невтомній діяльності вбачає стабільність і добробут для сімей робітників вугільної компанії, мешканців регіону, всієї України.

Краснолиманці, розуміючи складність загальної фінансово-економічної ситуації у світі і в Україні, працюють зосереджено і без збоїв. Не без певних труднощів, але продовжується відвантаження, реалізація готової продукції – коксівного концентрату. Немає затримок із виплатою заробітної платні. У колективі все робиться для того, щоб , не допустити зупинок у роботі менеджерів, інженерно-технічного персоналу. Трудівники робітничих професій добре знають свою справу, озброєні надійними механізмами, а тому готові і надалі виконувати поставлені завдання, забезпечуючи енергетичну незалежність своєї держави.

версія для друку