МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА
ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

7 червня 2013 р. у м.Донецьк відбудеться чергове засідання постійно діючої комісії з охорони праці та промислової безпеки у вугільній промисловості України.

06.06.2013 | 13:42

7 червня 2013 р.  у м. Донецьк відбудеться чергове засідання постійно діючої комісії з охорони праці та промислової безпеки у вугільній промисловості України.

 

Засідання проводиться на виконання доручення Міністра енергетики та вугільної промисловості України Е.Ставицького під керівництвом першого заступника Міністра  за участю керівництва структурних підрозділів Міненерговугілля,Держгірпромнагляду та  державних вугледобувних підприємств.

 

У ході засідання буде підбито підсумки роботи державних вугледобувних підприємств у сфері промислової безпеки та охорони праці за 5 місяців 2013 року, проаналізовано результати діяльності вугледобувних підприємств у період їх функціонування у режимі посиленого контролю за безпечним веденням гірничих робіт  з 16 квітня по 10 травня 2013 року.

 

Також  буде обговорено стан протипожежного захисту та вентиляції на вугільних підприємствах Міненерговугілля, стан виконання «Програми поліпшення стану протипожежного захисту поверхневих комплексів та гірничих виробок на 2013 рік» та «Програми удосконалення системи вентиляції та підвищення ефективності  провітрювання гірничих виробок на 2013 рік» за 5 місяців 2013 року.

 

За результатами засідання планується запровадити на вугледобувних підприємствах режим посиленого контролю за безпечнимведенням гірничих робіт.

 

версія для друку