МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА
ЗАХИСТУ ДОВКІЛЛЯ УКРАЇНИ

Міністр, заступники Міністра та державний секретар

 

 

 

 

ШУБІН Віталій Миколайович 

 

Посада:

З 10 березня 2020 року -  т.в.о. Міністра енергетики та захисту довкілля України.

 

Перший заступник Міністра енергетики та захисту довкілля України (розпорядження Кабінету Міністрів України від 9.10.2019 № 924-р).

 

Народився 1982 року. Закінчив  у 2004 році Вищий заклад освіти «Київський університет туризму, економіки і права» за спеціальністю «Правознавство», кваліфікація – юрист, та у 2011 році Національну академію державного управління при Президентові України за спеціальністю «Державне управління», кваліфікація – магістр державного управління.

 

Загальний стаж роботи понад 14 років.

 

Працював з 07.2004 по 10.2011 юрисконсультом відділу претензійно-позовної роботи, юрисконсультом ІІ категорії, юрисконсультом І категорії, провідний юрисконсульт, начальник юридичного відділу Департаменту правового забезпечення Державного підприємства «Енергоринок».

 

З 10.2011 до 06. 2012 працював головним спеціалістом відділу взаємодії з державними компаніями Товариства з обмеженою відповідальністю «ДТЕК ПАУЕР ТРЕЙД».

 

З  06.2012 до 10.2014 - головний спеціаліст відділу регуляторної роботи, менеджер відділу з регуляторної роботи, менеджер, начальник  відділу із супроводження регуляторних проектів, Товариства з обмеженою відповідальністю «ДТЕК».

 

У період з 11.2014-11.2016 - керівник Юридичного департаменту, заступник директора з регуляторної діяльності та розвитку енергетичних проектів, Товариства з обмеженою відповідальністю «Енергетичні ресурси України».

 

Протягом 2017 – 2018 років  -  працював директором, директором за сумісництвом ТОВ  «Арцизька вітрова електростанція», а також очолював за сумісництвом  ТОВ «Ізмаїльська вітрова електростанція», ТОВ «Кілійська вітрова електростанція», ТОВ «Суворівська вітрова електростанція» на Одещині.

 

З 02.2018  до моменту призначення першим заступником Міністра працював Директором Товариства з обмеженою відповідальністю «Дніпро-Бузька вітрова електростанція»  с. Олександрівка Білозерського району Херсонської області.

 

Контактні дані:

Тел.: 206-38-01

Ел. пошта: Vitaliy.shubin@mev.gov.ua

 

 

 

ТОМАХІН Михайло Лоранович

 

Посада:

В.о. державного секретаря Міністерства енергетики та захисту довкілля України

 

 

Контактні дані:

Тел.: 206-31-22

Ел. пошта: tomahin@menr.gov.ua

 

 

 

СТАВЧУК Ірина Іванівна

 

Посада:
Заступник Міністра енергетики та захисту довкілля України (розпорядження Кабінету Міністрів України від 29.09.2019 № 870-р).

 

Народилася 1981 року в Києві.

 

Закінчила з відзнакою теплоенергетичний факультет Київського політехнічного Інституту за спеціальністю "Комп'ютерний еколого-економічний моніторинг".

 

Здобула другу вищу освіту в Міжнародному інституті промислової та екологічної економіки (Лунд, Швеція) за спеціальністю "Екологічний менеджмент та політика".

 

З 2006 по 2017 рр. працювала в Національному екологічному центрі України та координувала роботу у сфері розробки та запровадження кліматоохоронної політики в Україні, брала участь в міжнародних переговорах ООН зі зміни клімату.

 

З 2008 по 2019 рік – координаторка Climate Action Network в регіоні Східної Європи, Кавказу і Центральної Азії.

 

Є засновницею, а з 2011 по 2013 рр. головою громадської організації «Асоціація Велосипедистів Києва»

 

2015-2019 спостерігач від громадськості в раді директорів Фонду Чистих Технологій Світового Банку.

 

2017-2019 рр. -  виконавча директорка Центру екологічних ініціатив "Екодія".

 

Контактні дані:

Тел.: 206-31-05

Ел. пошта: Stavchuk@menr.gov.ua

 

 

МАСЛІЧЕНКО Сергій Олександрович

 

Посада:
Заступник Міністра енергетики та захисту довкілля України

 

 

Контактні дані:

Тел.: 206-37-22

Ел. пошта: maslichenko@mev.gov.ua

 

 

 

 

КОВАЛЕВСЬКИЙ Станіслав Сергійович

 

Посада:
Заступник Міністра енергетики та захисту довкілля України

 

 

Контактні дані:

Тел.: 206-38-20

Ел. пошта: помічник oksana.kogut@mev.gov.ua

 

 

 

РЯБЧИН Олексій Михайлович

 

Посада:
Заступник Міністра енергетики та захисту довкілля України

 

 

 

Контактні дані:

Тел.: 206-38-02

Ел. пошта: oleksii.riabchyn@mev.gov.ua

 

 

 

АБРАМОВСЬКИЙ Роман Романович

 

Посада:
Заступник Міністра енергетики та захисту довкілля України

 

 

Контактні дані:

Тел.: 206-33-07

Ел. пошта: abramovskyy@menr.gov.ua

 

 

 

ГОЛОВАТЕНКО Володимир Вікторович

 

Посада:
Заступник Міністра енергетики та захисту довкілля України

 

 

Контактні дані:

Тел.: 206-38-38

Ел. пошта: volodymyr.golovatenko@mev.gov.ua

 

 

 

ЧИЖИК Костянтин Григорович

 

Посада:

Заступник Міністра енергетики та захисту довкілля з питань європейської інтеграції (розпорядження КМУ від 9 жовтня № 925-р).

 

Народився 22 червня 1991 у Києві

           

У 2014 році закінчив Інститут міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Григоровича Шевченка, отримав ступінь магістра з відзнакою за спеціальністю «Міжнародна інформація та аналітика».

З квітня 2010 року по листопад 2013 року працював Молодшим менеджером з продажів/менеджером з продажів в ООО «Форум».

У 2013 - 2015 рр. - стажер/помічник/прес-офіцер у Представництві Європейського союзу в Україні.

У 2015 році працював радником Міністра фінансів України Наталі Яресько, з 2016 - радником Міністра Олександра Данилюка. До березня 2017 року працював керівником комунікацій та міжнародних зв'язків, прес-секретарем у Міністерстві. Забезпечив ефективну взаємодію Міністерства та Міністра з усіма міжнародними партнерами, включаючи Міжнародний валютний фонд, Світовий банк, Європейский банк реконструкції та розвитку. Розробив та впровадив усі комунікаційні кампанії Міністерства у період роботи, в тому числі - податкова реформа та націоналізація Приватбанку.

З 2017 по 2018 рік - радник Голови Одеської обласної державної адміністрації з питань інвестицій, зовнішньоекономічної діяльності та міжнародного співробітництва. Під час роботи забезпечив залучення близько 300 млн доларів іноземних інвестицій на нові проекти.

У січні 2018 році працював Головою Офісу Національної інвестиційної ради при Президентові України/заступником Голови. Залучив понад 1 млрд доларів прямих іноземних інвестицій, розробив та адвокував низку законодавчих ініціатив щодо поліпшення інвестиційного клімату, включаючи законопроект про конценсії, законопроект щодо реформи ринку альтернативної енергетики. Створив та координував робочі групи із покращення інвестиційної привабливості ринків альтернативної енергетики, видобутку газу, ІТ та телекомунікацій.

9 жовтня 2019 року був призначен заступником Міністра енергетики та захисту довкілля України з питань європейської інтеграції. Основні напрямки роботи у Міністерстві - європейська інтеграція, міжнародне співробітництво, залучення інвестицій, ділові відносини, відновлювана енергетика, цифрова безпека.

 

Контактні дані:

Тел.: 206-38-03

Ел. пошта:Kostyantyn.chyzhyk@mev.gov.ua

 

 

 

 

 

 

 

версія для друку