МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА
ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

Заступники Міністра та державний секретар

 

 

DSC_8537 - Немчинов 3 - 3-2

 

НЕМЧИНОВ Максим Олександрович

 

Посада:
державний секретар

 

Громадянство: громадянин України

 

Дата народження: 1976 рік

 

Місце народження: м. Алчевськ, Луганська обл.

 

Освіта: повна вища

Донбаський гірничо-металургійний інститут, 2001 рік, за спеціальністю «Електромеханічні системи автоматизації та електропривод», інженер-електромеханік;

Національна юридична академія   України ім. Ярослава Мудрого, 2007 рік, спеціальність «Правознавство», юрист.

 

Ранг державного службовця: 7 ранг з 11.09.2015 р.

 

Стаж державної служби: 5 років 10 місяців

 

Кар’єра:

Трудову діяльність розпочав  у 1993 році.

 

З  2000 року працював  на посаді менеджера Акціонерного товариства закритого типу «Меридіан» у м. Алчевськ Луганської області.

 

З грудня 2000 по червень 2006 року  - менеджер Приватного підприємства Виробничо-комерційна фірма «Алмакс» м. Алчевська.

 

З червня 2006  по березень 2010 року - заступник директора Приватного підприємства Виробничо-комерційна фірма «Алмакс».

 

Згодом перейшов на роботу до м. Києва. З березня по серпень 2010 року працював  провідним юрисконсультом Управління якості та збагачення вугілля Державного підприємства «Вугілля України».

 

Наступні роки роботи пов’язані з Міністерством вугільної промисловості України, а потім – Міністерства енергетики та вугільної промисловості України.  Спочатку працює головним спеціалістом  відділу  формування та контролю реалізації програм реструктуризації Управління   реструктуризації Мінвуглепрому України.

 

З березня  по червень 2011 року - головним спеціалістом відділу впровадження економічних реформ Управління технічної політики та капітального будівництва Департаменту вугільної промисловості Міненерговугілля України.

 

У червні цього ж року  призначений на посаду  начальника відділу з питань реформування вугільної галузі управління технічної політики та капітального будівництва Департаменту реструктуризації вугільної промисловості Міненерговугілля України, на якій перебував до липня 2014 року.

 

З липня 2014 і до березня 2016 року  працював на посаді начальника відділу з питань збагачення і якості вугілля, функціонування торфовидобувних підприємств та використання шахтного метану Управління з питань вугледобувної та торфодобувної промисловості  Міненерговугілля України.

 

Протягом 2016 – 2018 років перебував на посаді комерційного директора ПП ВКФ «Алмакс» (м. Київ).

 

З травня 2018 року по теперішній час обіймає посаду державного секретаря Міністерства енергетики та вугільної промисловості України.

 

 

СТАВЧУК Ірина Іванівна

 

Посада:
Заступник Міністра енергетики та захисту довкілля України

 

Народилася у 1981 році в м. Києві. Закінчила  Національний технічний університет України  «Київський політехнічний інститут» за спеціальністю «Комп’ютерний еколого-економічний моніторинг», кваліфікація – інженер з програмного забезпечення комп’ютерів.

 

У 2004 році  розпочала трудову діяльність на посаді менеджера з реклами Приватного підприємства «ІКСТЕНД», м. Київ.

 

З  грудня 2005  до серпня 2017 року працювала координатором проекту зі зміни клімату, завідувала кліматичним відділом Національного екологічного центру України.

 

З жовтня 2017 року працювала виконавчим директором Громадської організації «Центр екологічних ініціатив «Екодія» у м. Києві.

 

Загальний стаж роботи – понад 14 років.

 

 

 

 

 

МІНІСТР

ОРЖЕЛЬ

Олексій Анатолійович

206-38-00

ПЕРШИЙ ЗАСТУПНИК МІНІСТРА

ДЕРЖАВНИЙ СЕКРЕТАР

НЕМЧИНОВ

Максим Олександрович

206-38-03

ЗАСТУПНИК МІНІСТРА

СТАВЧУК

Ірина Іванівна

ЗАСТУПНИК МІНІСТРА

ЗАСТУПНИК МІНІСТРА

ЗАСТУПНИК МІНІСТРА З ПИТАНЬ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ІНТЕГРАЦІЇ

 

версія для друку