МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА
ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

Колективу Публічного акціонерного товариства "Тернопільгаз"

25.10.2011 | 13:04

Вітаю колектив Публічного акціонерного товариства "Тернопільгаз", який першим в Україні (з більш як 50-ти підприємств з газопостачання та газифікації) завершив оснащення житла громадян, які отримують природний газ з мереж ПАТ "Тернопільгаз", лічильниками газу.

Віднині жителі майже 200 тисяч квартир та будинків Тернопілля будуть розраховуватись за спожитий газ не за застарілим методом – нормами споживання, а за показами лічильників, що дозволить тернопільчанам економити газ та відчути реальне зменшення плати за нього.

Це досягнення стало можливим завдяки значній організаторській роботі керівництва Тернопільської обласної державної адміністрації, ПАТ "Тернопільгаз" та наполегливої праці всього майже двохтисячного колективу газовиків Тернопільщини.

Сподіваюсь, що колектив ПАТ "Тернопільгаз" з честю продовжить роботу з технічного обслуговування встановлених лічильників газу та їх періодичної повірки, забезпечить безпечні та комфортні умови використання природного газу.

Бажаю колективу ПАТ "Тернопільгаз" подальших успіхів у розвитку газифікації області, безаварійної роботи.

Щастя та здоров'я Вам та Вашим сім'ям!

 

 

 

 

 

 

Міністр енергетики та

вугільної промисловості                                                                                                                     Юрій Бойко

 

версія для друку