МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА
ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

ДК «Укргазвидобування» забезпечить газопостачання м.Чернівці до початку опалювального сезону

13.09.2011 | 14:51

ДК «Укргазвидобування» у жовтні завершить будівництво газових мереж для стабільного забезпечення газом м.Чернівці. Вже збудовано новий газопровід високо тиску, проведено зварювання останнього стику мостового переходу через р.Прут та врізку до магістрального газопроводу.

 

Нагадаємо, що у кінці червня цього року між ДК «Укргазвидобування» та  Чернівецькою міською радою  було підписано Угоду про соціальне партнерство, що передбачає участь державної компанії в розвитку газової інфраструктури регіону. Всього при підтримці ДК «Укргазвидобування» було прокладено 2,6 км газопроводу.

 

«Газопровід почали будувати ще на початку 90-х рр., але через безгосподарність він поступово перетворився на довгобуд. Сьогодні, при підтримці компанії «Укргазвидобування» нам вдалося всього за два місяці завершити будівництво і таким чином вирішити проблему газопостачання обласного центру», - сказав в.о. міського голови Чернівців Віталій Михайлішин.

 

«В найближчі дні буде встановлено газорозподільний пункт і ми перейдемо до пускових робіт. Початок опалювального сезону місто зустріне з новим газопроводом», - заявив директор ДК «Укргазвидобування» Юрій Борисов.

 

 

Довідка:

ДК «Укргазвидобування» є найбільшою газовидобувною компанією України, що забезпечує понад 70% від загального видобутку газу в країні. ДК «Укргазвидобування» здійснює діяльність у 11 регіонах України, в компанії працюють 21 тис. працівників.

 

 

 

Прес-служба

 ДК «Укргазвидобування»

 

 

версія для друку