МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ

Гідроенергетика повинна мати гідне місце серед генерацій, - підсумки VІІІ Міжнародної конференції гідроенергетиків

08.11.2017 | 13:57

 

 

У межах ділової програми XV Міжнародного форуму «Паливно-енергетичний комплекс Ураїни: сьогодення та майбутнє» проведено VІІІ Міжнародну конференція гідроенергетиків.

Президент Асоціації «Укргідроенерго»,  Герой України Семен Поташник наголосив, що цього року Асоціація «Укргідроенерго» відзначає 15 років з дня заснування. Також відзначив важливість розвитку гідроенергетики, яка забезпечує регулювання потужності в енергосистемі України.

«15 років ми опікуємос розвитком гідроенергетики України. При цьому не тільки відстоюємо свій фаховий погляд на розвиток галузі, а й на практиці реалізуємо свої задуми в життя», - наголосив С.Поташник. При цьому нагдав про будівництв Ташлицької та Дністровської ГАЕС, розробку проекту концептуального погляду на розвиток малої гідроенергетики тощо.

Генеральний директор ПрАТ «Укргідроенерго» Ігор Сирота зупинився на питаннях впровадження Програми розвитку гідроенергетики до 2026 року, зокрема, розвитку малої гідроенергетики. «Потенціал річок України використовується на 60%, тому можна задіяти ще близько 30% для виробництва електроенергії», - переконаний І. Сирота. Водночас наголосив на важливості системної комунікації з громадськістю. «Суспільство має володіти достовірною інформацією та бути готове для розуміння і сприйняття  проектів гідоенергетики, бачити їх переваги», - зазначив І.Сирота. «Гідроенергетика повинна мати гідне місце серед генерацій України», - наголосив Ігор Сирота.

Промовці відзначали важливість проектів гідроенергетики для розвитку інфраструктури, будівництва мостів, соціальних обєктів.

Участь у заході взяли генеральний директор ПрАТ «Укргідроенерго» Ігор Сирота, Віце-президент Асоціації «Укргідроенерго» Олександр Карамушка,  Президент ГО «Асоціація «СІГРЕ-Україна» Олександр Светелік, Перший віце-президент Асоціації «Укргідроенерго», генеральний директор ТОВ «НТК Енпаселектро» Юрій Бондаренко та інші.

версія для друку