МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ

Привітання міністра енергетики Германа Галущенка з Днем працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості України

10.09.2021 | 14:42

 

 

Прийміть щирі вітання з вашим професійним святом – Днем працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості України!

 

Енергетична незалежність України великою мірою базується на енергоресурсах, якими нас забезпечує вітчизняна нафтогазова галузь.


Без газу, нафти, пального неможливо уявити функціонування паливно-енергетичного комплексу, транспорту, житлово-комунального господарства – жодної сфери економіки держави.


Навіть в умовах надскладної геополітичної ситуації, у стані війни Україна продовжує постачати газ до Європи, підтверджуючи свій статус надійного партнера та захищаючи енергетичну безпеку всього регіону.


Ми високо цінуємо внесок трудових колективів нафтовидобувної, газової та нафтопереробної галузі у зміцнення нашої енергетичної безпеки, працю геологів і буровиків, будівельників, технологів і транспортників, усіх причетних до діяльності з видобутку, обробки і постачання нафти та газу.


Щиро дякую всім працівникам нафтогазової галузі! 


Бажаю міцного здоров’я, щастя і добробуту, оптимізму і впевненості в реалізації всіх задумів. 


З повагою,

Герман Галущенко

 

версія для друку