МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА
ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

Реформування Міненерговугілля сприятиме ефективному виконанню завдань з формування політики в енергетичному секторі, - Ю.Підкоморна

31.10.2017 | 17:16

 

 

У Міненерговугілля проведено робочу зустріч із представниками Представництва ЄС в Україні та Групи підтримки України при Європейській Комісії щодо реформування державного управління, під час якої обговорили  низку питань реформування Міненерговугілля та співпрацю з ЄС у цьому процесі. У зустрічі взяли участь також заступник державного секретаря Кабінету Міністрів України Тетяна Ковтун  та керівник Служби Міністра Кабінету Міністрів України Юрій Лубкович.

 

В.о. державного секретаря Міненерговугілля Юлія Підкоморна поінформувала про хід проведення конкурсів з метою формування директоратів Міненерговугілля України. Зокрема, зазначила, що  два етапи конкурсу вже пройдено, і конкурсна комісія за результатами останнього етапу конкурсу - співбесіди - має визначити переможців конкурсу на зайняття вакантних посад керівників двох директоратів. Також відкриті вакансії на посади експертів та  керівника директорату енергетичних ринків, і станом на сьогодні загалом подано понад 200 заяв.

 

«Сподіваюся, що до директоратів прийдуть професіонали. Хочеться, щоб комісії було нелегко під час вибору – щоб  серед конкурсантів  були всі достойні люди», - наголосила Ю. Підкоморна.

 

Також в.о. державного секретаря подякувала за готовність з боку Представництва ЄС  надавати фахові консультації з питань реформування державного управління в Україні.

 

«Реформування розпочалося не з  моменту оголошення конкурсу , а з моменту прийняття ключових законів – про ринок  природного газу та про ринок електричної енергії, які розроблені в тісній співпраці з ЄС.  Нинішня реформа приведе до логічної  структури Міненерговугілля, яка буде повністю відповідати завданням із формування політики в енергетичному секторі нашої держави», - зазначила Ю.Підкоморна.

 

Кшиштоф Герульский (Krzysztof Gierulski) – експерт Групи підтримки України при Європейській комісії,  висловив сподівання, що реформування державного управління в Міненерговугілля дозволить вибудувати структуру державного органу, здатного відповідати новим викликам в енергетичному секторі України.

 

За підсумками зустрічі  домовилися продовжити співпрацю з Представництвом ЄС в Україні щодо якісного реформування енергетичного сектору, у тому числі здійснення реформи Міненерговугілля України.

 

 

 

версія для друку