МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА
ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

Міненерговугілля готує старт Директоратів в рамках реформ

11.01.2018 | 11:00

 

 

Міненерговугілля працює над забезпеченням організаційних заходів для запуску роботи новостворених директоратів та передачі їм повноважень із формування державної політики у галузі.

 

Про це повідомила в.о. державного секретаря Міненерговугілля Юлія Підкоморна у ході робочої наради із керівниками структурних підрозділів Міністерства та двома очільниками новостворених директоратів.

 

«Формування кадрового складу новостворених директоратів - лише одна зі складових реформи. У найближчий час структурні підрозділи спільно із керівниками  директоратів розроблять та нададуть на затвердження керівництву Міністерства пропозиції щодо деталізованого переліку чітких повноважень директоратів, щоб забезпечити ефективність та уникнути дублювання функцій», - зазначила Юлія Підкоморна.

 

За результатами наради в.о. Державного секретаря дала відповідні доручення керівникам структурних підрозділів Міністерства.

 

У рамках реформи у Міненерговугілля створено та обрано керівників трьох директоратів. Директорат стратегічного планування та європейської інтеграції очолив Віталій Кушніров, Директорат викопних видів палива - Максим Федотов, та  Директорат енергетичних ринків - Ольга Буславець.

 

версія для друку